Autor Zpráva
Zilvar z chudobince
Profil *
Chci se zeptat zda nekdo vite jak nainstalovat jednoduchy redakcni system Bloxxy na Cesky-hosting.cz ??

Nevadil by mi ani jakykoliv jiny redakcni system co generuje STATICKE stranky a nepouziva databaze.


Zda se, ze na ceskemhostingu maji sice nastaveneho SAFE MODE OFF ale taky jineho uzivatele i jinou SKUPINU pro apache a ftp, takze jakekoli skripty nefunguji, protoze nemohou nejen zapisovat, ale ani videt adresare prenesene v ftp, coz je trochu zvlastni. Je to normalni nastaveni hostingu?

jde nejak nastavit aby to fungovalo? Jde trebas nejak rekurzivne celemu memu domovskemu adresari nastavit u vsecho (vsech souboru i adresaru na vsech urovnich) prava 777?

Zilvar
Zilvar z chudobince
Profil *
Evidentne neni chyba v samotnem bloxxy, protoze nainstalovat ho trebas na wz.cz byla otazka asi 30 sekund. (rozzipovat a nastavit pro 3 adresare prava 770)
SuE
Profil
zilvar: napiš mail na podporu v ceskem hostingu. vždycky mi poradili :-)
Zilvar z chudobince
Profil *
to nastaveni skupin je naprosto dementni! bloxxy mi vygenerovalo 'nesmazatelne' adresare

protoze ftp je jiny uzivatel a skupina nemuzu je diky opravnenim smazat pres ftp
a protoze jsou neprazdne, nemuzu je smazat ani pres rmdir() z php

ten hosting mi byl cert dluzen...
SuE
Profil
rmdir -rf ?
Zilvar z chudobince
Profil *
nemyslis asi, ze u nich mam shell? je to hosting, sshcknout se tam opravdu nemuzu :(
Yuhů
Profil
Zilvare z chudobince, řeš to prosím s podporou Českého hostingu. Jsou to profíci, třeba jim tvůj problém navíc pomůže zabránit opakování podobné chyby.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0