Autor Zpráva
johnny89
Profil
Ahojte, potreboval by som poradiť ako natiahnem stránku podľa obsahu, tj keď v nej napíšem text čo presahuje daný element že sa mi celá natiahne, konkrétne tu: svec.707.cz/gladiator/
(reklamu si nevšímajte) a po 2, chcel by som sa spýtať či nepoznáte dajaké dobré fóra o xHTML a CSS kde by mi poprípade vedeli poradiť. Ďakujem
johnny89
Profil
Skúšal som dávať veľkosť v % lenže potom sa mi element pozadie vôbec neroztiahne, element telo sa roztiahne a patička "sa vyparí", neviem si s tým dať rady, ak dakto robil dačo podobné bol by som rád keby ste podradili.
panther
Profil
johnny89
potreboval by som poradiť ako natiahnem stránku podľa obsahu, tj keď v nej napíšem text čo presahuje daný element že sa mi celá natiahne, konkrétne tu:
jednoduše - nepozicuj, kde není třeba a nezadávej fixní výšku.

chcel by som sa spýtať či nepoznáte dajaké dobré fóra o xHTML a CSS kde by mi poprípade vedeli poradiť.
toto fórum ti nestačí?

odkaz
Nox
Profil
1)
- Nepoužívej absolutní pozicování, ale margin a float
- Nezadávej pevnou height, ale min-height (pokud je třeba), height jen pro IE
2) Co třeba http://diskuse.jakpsatweb.cz/ ?
johnny89
Profil
mám otázku, pri použití min height, a práznom elemente, keď chcem aby mal určitú výšku to IE neberie... ako to riešiť? (element pozadie čo obaluje celú stránku potrebujem aby mal tých 855, proste potrebujem aby to zobrazovalo vo všetkých prehliadačoch resp IE,FF,O rovnako
johnny89
Profil
Nox, dík za radu, prerobil som to ale nejak mi nechce ten hlavný box vyskočiť hore, teda, keď dam clear none, vo FF a O to ide ale v IE nie :(

//edit: už to funguje:) dík za rady:)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0