Autor Zpráva
Megas
Profil
Potřeboval bych si udělat něco takového že si na webu vymezím složku kde se mi budou dávat novinky.Jenže já se nechci třeba každých 30 minut připojovat do FTP (nebo kamarád chce přidat novinku ale s FTP neumí).Tak bych si chtěl udělat takovou tabulku do které by se stačilo vyplnit datum a heslo, napsat text a stisknout odeslat a to by už samo tu novinku odeslalo tam kam má.

Myslím že jsem to napsal dost jasně a prosím o odpověď buď tady do tématu nebo na moje ICQ:286-016-922.Díky.
vodniobchod
Profil
Přes databázi by to mělo jít řešit. odesílat data do SQl tabulky a potom na stránkách výpis z tabulky do php
Megas
Profil
A může mi někdo prosím napsat jak?PHP moc neumím, natož MySQL.Prosím byl bych rád kdyby mi někdo poradil nebo napsal ten kód.Můžete psát nadále tady do diskuse nebo na mé ICQ:286-016-922.

Opravdu moc bych to potřeboval.
Enterthan
Profil
Pokud neumíš PHP nebo MySQL, rozhodně ti může posloužit například Novinkovač , nebo Mnews. Oba systémy najdeš i na stahuj stačí hledat ;-)
vodniobchod
Profil
Plně souhlasím, pokud neumíš PHP ani SQL, bylo by to pro tebe kontraproduktivní
Megas
Profil
Děkuji. Ale asi se obejdu bez novinek.
Gulda
Profil *
Mám malý problém... Ten novinkovač je super věc, ale když dám přidat novinku tak se zobrazí že to nejde co s tím????
Olive
Profil *
jj

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0