Autor Zpráva
ThimmySolaris
Profil
Zdravím všechny experty,
potřeboval bych zjistit, jak udělat, aby se lidi z mého webu dostali na jiný, ale aby se na tom druhém webu zobrazovala nahoře lišta s logem mého webu a několik odkazů, určitě jste to někde už viděli, například i tady: odkaz na google, je moc dlouhý :)

Můj web je ale v html (+ css) a tak bych potřeboval, aby to bylo co nejjednoduší... Dokážete mi poradit? :o) Díky
vydrus
Profil
No, pochopit se to dá různě, ale... Nemyslíš náhodou tu prostou lištu s odkazy, jakou disponuje třeba Lupa.cz? Na tý stránce, cos sem hodil, je iframe. a lištu to rozhodně nepřipomíná. ;-)
Nox
Profil
Nepřipomíná, ale to je jen otázka css...takže třeba iframe, však se podívej do zdrojáku
ThimmySolaris
Profil
Ano, přesně, to co je na Lupě.cz, ale tam je ta lišta na každém webu, který je na té liště. Já bych potřeboval, aby ta lišta byl jakoby můj web a obsah pod ní ten cizí... Snad mě chápete :) Jinak ten google jsem uvedl jako ukázku principu, jak jsem to myslel, nechtělo se mi hledat na internetu který web tu lištu má :o) Ale třeba znáte různé systémy autohits, kde je také ta lišta...
Zdeněk Košťál
Profil
ThimmySolaris
Rámy.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0