Autor Zpráva
VelkýBubák
Profil
ukázka menu:

<TABLE width=220 align="CENTER" border="0">
<TD onMouseOver="Over(this,'','0px','green');" onMouseOut="Out(this,'','0px','green');">
Content<BR>

<OL>
<LI onMouseOver="FG(this,'maroon');" onMouseOut="FG(this,'gold');"><Span class="Menu2"><a href="./03-ClanCorporate/Kap6.htm"> &nbsp; Insurance &nbsp; </A></Span></LI>
<LI onMouseOver="FG(this,'maroon');" onMouseOut="FG(this,'gold');"><Span class="Menu2"><a href="./03-ClanCorporate/Kap7.htm"> &nbsp; Cops &nbsp; </A></Span></LI>
</OL>


</TABLE>

Styl:
LI .Menu2 A:HOVER
{border-style: solid;
border-color: gold;
background-color: maroon;
color: khaki;
text-weight: bold;
line-height: 150%}
LI .Menu2 A
{border-style: none;
line-height: 150%}
LI .Menu2 A, BODY
{background-color: green;
color: gold}
LI
{background-color: #000}


V čem je potíž? Nu, položky seznamu jsou v šířce tabulky (to je ok), ale text (momentálně mezi &nbsp; a &nbsp; ) je kratší, a já chci, aby se rámeček zobrazoval, po celé délce položky.

zkoušel jsem to udělat i přez tabulku, protože tak se dá nastavit délka (stejná u všech položek) a poněkud hrozným způsobem upravit k chování až téměř podobnému (onmouseout a over u table, tr i td), ale má to dost nevýhod, navíc je to celkem nepřehlené (asi to sem ani nedám). Použití tabulky v položce li, posune text na trochu jinou úroveň řádku, pokud se najede jen na okraj, neukáže se styl buňky, ale tabulky)
tiso
Profil
.Menu2, .Menu2 a{display: block;}
panther
Profil
VelkýBubák
ukázka menu:
ppíšeš ukázka menu, ale dal jsi nám kód své tabulky.
VelkýBubák
Profil
panther: „píšeš ukázka menu, ale dal jsi nám kód své tabulky
Víš, ono menu je v té tabulce ..., pokud se podíváš. Myslím tu část s OL a LI... Ta tabulka to ohraničuje, aby se to nerozlezlo po celé šířce stránky...

tiso: „.Menu2, .Menu2 a{display: block;}
Velice děkuji za radu, funguje to přesně tak jak jsem chtěl.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0