Autor Zpráva
Maso
Ahoj chtěl bych udělat podvodný love kalkulátor kde by byli vlastně 4 políčka

1) Vaše jméno

2) Jméno druhé osoby

3) Jméno třetí osoby

4) Jméno čtrvté osoby

Potom by dal člověk kalkulovat a u každé osoby by se mu napsalo náhodně procent (důležité je aby se po každém vygenerování třeba Pepka s Ančou nedalo jinak procent,prostě pokaždý 70 nebo tak)

No a to hlavní aby se mi to odeslalo po zmáčknutí kalkulovat na mail :-)

Hold některé vztahy jsou komplikovanější :D :D
SwimX
odesílání na mail
Pepka s Ančou nedalo jinak procent,prostě pokaždý 70 nebo tak)
to by asi museli být všechny kombinace někde v databázi, a vždycky najít který ména padly -> kolik maaj mít % -> vypsat
možná to de jinak, ale nenapadá mě jak..
ninja
SwimX: udelat ze dvojce jmen najeky hash a z nej pak vytvorit procenta. Tak budou vzdy vysledky stejne. Jen je potreba osetrit "Pepa X Anca" a "Anca X Pepa". Treba prvni v abecede davat vzdy vlevo.
Bubák
Jen je potreba osetrit "Pepa X Anca" a "Anca X Pepa"
Přece Pepa může Anču milovat více, než Anča Pepu ;-)
Daly ba se třebas sčítat kódy jednotlivých znaků a ze součtu spočítat sinus, ten je od -1 do 1. Pak by stačilo udělat absolutní hodnotu, nebo připočítat jedničku a vydělit dvěmi.

Pokud bys k tomu šikovně přidal datum, tak...
ninja
Bubák: a jo, mas pravdu. Uz jsem tak dlouho v jednom vztahu, ze mi rozdilne city z ruznych stran nenapadly :).
Tereza Černilová
Ahoj chtěl bych udělat podvodný love kalkulátor kde by byli vlastně 4 políčka
1) Vaše jméno
2) Jméno druhé osoby
3) Jméno třetí osoby
4) Jméno čtrvté osoby
Potom by dal člověk kalkulovat a u každé osoby by se mu napsalo náhodně procent (důležité je aby se po každém vygenerování třeba Pepka s Ančou nedalo jinak procent,prostě pokaždý 70 nebo tak)
No a to hlavní aby se mi to odeslalo po zmáčknutí kalkulovat na mail :-)
Hold některé vztahy jsou komplikovanější :D :D
Chamurappi
Reaguji na Terezu Černilovou:
Zaregistrovala ses tu, vyplnila jsi poctivě všechny kontaktní údaje a pak jsi tu zkopírovala jeden celý příspěvek od Masa. Vynikající nápad :-)
Upozorňuji, že tento web je diskusní fórum, nikoliv samotný love calculator.
Charlie22
ja bych to vyresil jednoduse, vyhazuj procenta na zakladě součtu písmen v jmenech, pak dostanes ,vzdy stejny procenta, navic tam muzes dat nejake podminky, kdyz tam bude treba Pepca, tak hodnoceni bude vzdycky 73% atd.
Bubák
Charlie22
Zvýhodňuje to dlouhá jména a je dost pravděpodobné, že si toho hodně lidí všimne.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: