Autor Zpráva
Niki
Profil *
Ahoj, využívám RS CuteNews, osvědčil se a jsem s ním spokojená. Jenže nastal problém v návštěvnosti mého webu. Mimo české návštěvníky mi na web chodí i z Anglie, Ameriky a dalších zemí. Rozhodla jsem se proto tedy si stránky dát do dalšího jazyka a to do angličtiny. Jenže v Angličtině jsem lehce pokročilá a vše přeci jen nepřeložím. Navíc bych potřebovala poradit jak nejlépe vytvořit vícejazyčné stránky? Zda si stáhnout nějaký RS který podporuje vícejazyčné mutace a přeloží mi texty do příslušného jazyka sám nebo si hold vystačit sama s překládáním a upravit jen stránky? Když využívám CN bylo by lepší pro mě, když bych si jen vytvořila nový adresář např.: http://domena.cz/en/ a do tohoto adresáře nahrát svoje stránky jen s tím rozdílem že budou přeložené a i tam budu využívat CN a vkládat články pomocí tohoto RS. Z hlavní stránky by se pak přepínalo mezi jednotlivými verzemi (pomocí mini vlaječek).


Jestli máte nějaký nápad, který by byl lepší než ty co jsem zde uvedla, ráda je uvítám. Popřípadě pomoci s nápady, které jsem tu uvedla.

Díky
vydrus
Profil
přeloží mi texty do příslušného jazyka sám
Žádný stroj nepřeloží text do jiného jazyka, aniž by přitom nenapáchal spoustu chyb. Viz Google Translate.
tiso
Profil
Niki - riešenie s adresárom v ktorom bude celá jazyková verzia + RS je pre teba najjednoduchšie riešenie. Má to tú výhodu, že tam môžeš mať stránky aké len chceš, nemusia mať rovnaký rozsah ako terajšia jazyková verzia.
Niki
Profil *
Niki - riešenie s adresárom v ktorom bude celá jazyková verzia + RS je pre teba najjednoduchšie riešenie. Má to tú výhodu, že tam môžeš mať stránky aké len chceš, nemusia mať rovnaký rozsah ako terajšia jazyková verzia.
Díky :) za rady. Moc si toho vážím nevěděla jsem si rady.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0