Autor Zpráva
mates99
Profil *
Ahoj, jak mám dát 2x onclick na pole select?
Zatím jsem to vyřešil takhle :
<select name="pole_3" size="1" onclick='cena2()' / ; onchange="this.form.pole_4.value = isNaN(parseInt(this.value)) ? ' ' : cena_DR_7*parseInt(pole_1.value)+cena_EB_7*parseInt(pole_2.value)+cena_SR_7*parseInt(this.value)+priplatky*(parseInt(this.value)+parseInt(pole_2.value)+parseInt(pole_1.value)) ">


Takhle to funguje, ale když místo onchange dám onclick tak to přestane fungovat. Nechá se to nějak udělat, aby to bylo validní s HTML 4.01 Transitional? Klidně bych to nechal takhle, ale validátoru se furt nelíbí ; mezi příkazy.
mates99
Profil *
Tak se tomu nelíbí ; a ani /
ninja
Profil
teda uplne nechapu co je cil, ale obecne:
<select onclick="alert('jedna');alert('dva');alert('tri');" onchange="alert('ctyri');alert('pet');alert('sest');" >
mates99
Profil *
No používam to na výpočet ceny. Nejdřív se mi vypočte cena do <input type="hidden" name="pole_4" id="11" value="0">, to je ten onchange a pak cenu zobrazim přes innerHTML, to je ten onclick. Bohužel to furt hlásí chyby.

Line 709, Column 55: character ";" not allowed in attribute specification list.
…="pole_3" size="1" onclick='cena1()' ;" onchange="this.form.pole_4.value = is


Line 709, Column 56: character data is not allowed here.
…"pole_3" size="1" onclick='cena1()' ;" onchange="this.form.pole_4.value = isN
mates99
Profil *
Sorry, blbě sem to napsal, už je to v pořádku. A nevěděl bys ještě v čem je chyba tady:
Line 738, Column 45: value of attribute "ID" invalid: "1" cannot start a name.
<input type="hidden" name="pole_4" id="11" value="0">
Chamurappi
Profil
Reaguji na matese99:
Nerozumíš-li anglickým hláškám, používej český validátor.
Nevím, čeho chceš dosáhnout středníkem či lomítkem mezi atributy. Prohlížeče je ignorují.
mates99
Profil *
Chamurappi

No jo, to je lepší, už nebudu otravovat, jdu na google. Dík všem.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0