Autor Zpráva
Smajda
Profil
Zdravím, prosím vás, potřeboval bych poradit, jak udělat abych měl formulář a když zaškrtnu ANO tak se mi odešle link na jiný server takže pro upřesnění: mám web s formulářem www.priklad.cz/formular.php no v něm dvě tlačítka, když kliknu na ano tak se mi odešle odkaz na server "www.jinyserver.cz/index.php?rad=on" jak kdybych ho dal já do url prohlížeče. ale na tu stránku mi to nebude odkazovat jen to tam pošle a poté se vypíše že to proběhlo v pořádku

formulář vytvořím zpracovat data z něj taky ale nevím jak to odeslat na ten server aniž by mě to přehodilo na tu stránku.

Ještě kdyby někdo nechápal tak popíšu můj případ. potřebuju zapínat net rádio z vlastního webu z administrace jenže hosting toho rádia to podporuje jen po přihlášení na jejich stránky, odesílají to pomocí GETu takže si myslím že by to nějak mohlo jít. pro zapnutí rádia je to .../exec.php?do=on a pro vypnutí .../exec.php?do=off

díky moc všem za rady dofám že chápete oč mě jde
Smajda
Profil
no tak nakonec mi kamarád doporučil pomocí javascriptu to udělat že si otevři okno a tak to asi udělám, jelikož je to jen pro pár lidí

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0