Autor Zpráva
nevímsirady
Profil *
Ahoj,
snažím se na svůj web umístit výstup (obraz) z online kamery. Bohužel jse mi stále nedaří stránku rozchodit. Můžete mi poradit, co mám špatně, popřípadě odkázat na stránku či script, kde můj problém vyřeší. Můj pokus naleznete zde. Díky
ninja
Profil
Jaka je to kamera? Zobrazeni pres ovladaci program funguje? Na localhostu funguje?
Joker
Profil
nevímsirady
<embed src="adresa"...
To asi nebude to pravé ;-)
Chybí tam cesta k souboru s videem.
nevímsirady
Profil *
Je to náhodná kamera, co sem si vybral na zkoušku. Kamera běží na adrese [url=mms://tv.eenet.ee/kotkas]mms://tv.eenet.ee/kotkas[/url]. Nemám s tím velké zkušenosti, můžete mi poradit, jak na to? Je na to soft, dle kterého bych to rozchodil?
nevímsirady
Profil *
adresa kamery je mms://tv.eenet.ee/kotkas
gyoja
Profil
Přehrávám to v Media Player Classic a jede to dobře. Zrovna tam běhají nějaké vrány a cosi zobou. A taky si v druhé půlce okna sedají na jakýsi suchý strom. Jede to perfektně, mám chuť si to dát k oblíbeným ;-) .
V okně prohlížeče (Firefox) to opravdu nejede. Hlásilo mi to, že to nezná protokol mms. Snad bude tato informace k užitku.
Joker
Profil
nevímsirady
adresa kamery je mms://tv.eenet.ee/kotkas
No, ale v kódu stránky je místo toho napsané "adresa", takže jak to má prohlížeč vědět?
gyoja
Profil
Takto mi to jede, chybí ti tam totiž data="http://tv.eenet.ee/kotkas" a protokol změn z mms na http.
 <object id="MediaPlayer" width="300" height="350" classid:="CLSID:22D6F312-B0F6-11D0-94AB-0080C74C7E95"
standby="Loading Microsoft Windows Media Player components…" type="application/x-oleobject" data="http://tv.eenet.ee/kotkas"> ...

No a tady je důkaz, že nekecám:

A ještě dodám, že si klidně můžeš okno přehrávače v kódu stránky zvětšit. Kamera ti to bere v rozlišení kolem 850 x 500.
nevímsirady
Profil *
JJ, už mi to běží. Díky!!! Narazil jsem na podobný skript. Script by měl v daných intervalech aktualizovat obrázek (výstup) z kamery. Místo cesty k obrázku, jsem použil moji známou adresu online kamery. To asi nebude dobře. Můžete mi ještě poradit, jak to rozchodit? Odkaz
gyoja
Profil
[#9] Pokud chceš aktualizovat na webu obrázky z kamery, tak je program obsluhující webkameru musí ukládat do obrázkového formátu. Nejspíš JPG. A ty pak v pravidelných intervalech posílat na server. Dělá se to pomocí FTP.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: