Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
poradíte nejaké jednoduché fórum na moje stránky, netreba nejaké špeciálne funkcie ale hlavne treba jednoduchosť. Poznáte niečo také?
Hoonza
Profil *
http://phorum.org ?
Yuhů
Profil
s jednoduchostí je vždycky problém, asi všechny známé systémy jsou překombinované. Já jsem nakonec vybral tohle, to je miniBB, ale taky mám občas pocit, že by se spousta věcí dala jednodušeji. Nevím.
Leo
Profil
A jake jsou pozadavky na jednoduche forum a co pocitatate do specialnich fci, ktere uz nejsou potreba? Leo
Miškin
Profil
pokud Ti stačí bez databáze zkus tohle já to kdysi používal a není špatný, akorát nepoužívá databázi, což je - ale i +. :)
joejoe
Profil *
presne tak, jake to ma mit vlastnosti:
- diskuse roztridena podle threadu
- prihlasovani uzivatelu
- moznost nastaveni uzivatelskych prav (moderatori)
- moznost prepinat vzhledy popr. snadno svepomocne upravit sablonu
- rich text editor, bb-editor nebo tak neco
- moznost zobrazeni jen nezodpovezenych dotazu

nebo kdybys zkusil pouzit nejake ze znamych diskusnich for (phpbb, minibb, phorum, ...) a potom napsal co ti na tom presne nevyhovuje. ja jsem si treba napsal svoje vlastni - jbook, ale zjistil jsem ze nektere vlastnosti ma zbytecne komplexne resene (prepinani sablon) a jine vlastnosti mi tam naprosto chybi (prihlasovani uzivatelu), navic to ma spatne navrh, takze to budu muset cele prepsat..
Koudis
Profil *
a co treba http://kniha-navstev.cz vetsinou to jako jednovlaknove forum staci, to je to nejjednodussi co muze byt :)
Hally
Profil *
Hoonza
Je nato forum i čeština ...
DJ Miky
Profil
MiniBB
Hooonza
Profil *
Hally - Je nato forum i čeština ...

Ano.

H.
adamico
Profil
Jednoduché iskusné fórum ako mam aj ja s guestbooku od vsevjednom.cz a je to parada a ani nespoznas že to je guestbook a je tam možnost registrácie, ban, spam.... čo viac ešte ?!!!
VitaZ
Profil
Hlasuju taky pro miniBB. Je bez zbytečných funkcí, dá relativně snadno rozchodit, má docela slušné funkce pro admina a moderátory a i při větším množství témat a příspěvků jede pořád docela slušně rychle.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0