Autor Zpráva
videoman
Dobrý den,
potřeboval bych menší videa cca 5 - 10 MB, aby lidé stahovali přímým odkazem. Vím, že bych si na to měl pořídit hosting či to můžu nahrát možná na ic.cz nebo wz.cz. Chtěl bych se zkusit zeptat jestli jde přes nějaký script či něco, aby ten soubor v příloze na e-mailu mohlo kromě mě stáhnout více lidí bez nutnosti přihlášení přímo přes web. Ptám jestli není nějaký script, který se tiše přihlásí přes moje heslo do e-mailu a link bude zadán ve tvaru, ve kterém si stahuju já, ale když to dám někomu nepřihlášenému tak to nejde, proto se ptá jestli to nějak jde či ne. Moc bude vděčný za Vaše odpovědi.
tiso
Ako na zavolanie: http://www.embuck.com/web/zabudnite-na-velke-emailove-prilohy/
videoman
Jasně díky no. O tomhle jsem už slyšel. Řeknu to narovinu chtěl bych přímý download a přes tohleto to asi nejde, jelikož tam mají key u stahování a ten platí asi dočasně a i kdyby to šlo stejně mě zajímá jestli to jde přes ten e-mail. Nechci posílát přílohy, ale chtěl bych to využívat pro videa 5 - 10 MB. Prosím řeknete mi jestli je to nesmysl nebo ne, jestli se to dá nějak zařídit. Děkuji

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: