Autor Zpráva
Seddy
Profil
Byl by někdo ochtyný poradit pstup na výrobu jednodochého, měnícího banneru, nebo odkaz na nějaký návod, jak na to? Předem dík
habendorf
Profil
Animovaný gif vytvoříš pomocí nějakého programu pro tvorbu animovaných gifů :o) (google poradí).
Seddy
Profil
Já vím jak se dělá banner v gifu, tady je ukázka jednoho z mých bannerů, tady ten jsem dělal v Gimpu: Odkaz.
Ale potřebuju udělat něco komplikovanějšího a velikost formátu gif. atd, mě přivádí zde. Proto bych nutně potřeboval nějaký návod na výrobu jednoduchého flash banneru, abych pochopil jak na to... potom už si poradím sám. Hledám už dva dny, ale nic...?? :(
Předem dík, za případné rady, odkazy...
grimword
Profil
nechci tě nijak soudit, ale skutečně používaš volně dostupnou grafiku nebo svoji vlastní? aby jsi se nedivil až se začneš prezentovat bannerem vytvořeným z cizích obrázků
Seddy
Profil
Dělal jsem to všechno já, tak jako dělám sám celý tento web...Odkaz. Jasně že v tom mojem banneru jsou vyřezané části z jiného herního materiálu, ale myslím, že tím nic neporušuji...
habendorf
Profil
návod na výrobu jednoduchého flash banneru

Tak to máš říct rovnou, že jde o flash. Máme tu pro flash vlastní sekci, při správném umístění dotazu bys měl rozhodně větší šanci na odpověď. Já s flashem nedělám, takže neporadím.
Seddy
Profil
ok dík, zkusím to tam...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0