Autor Zpráva
doominick
Profil *
Nemáte někdo nějakou znalost o gadgetech pro igoogle.com?
Teď se snažím jeden vytvořit, ale hrozně moc mě brzdí, že se nanačítají změny, tedy že gadget, který je umístěn někde na moje.stranka.cz/gadget.xml umístím na igoogle.com pro zkoušku, potom v kódu (moje.stranka.cz/gadget.xml) něco změním jenže na igoogle bude pořád ta původní verze. Přitom na odkazu 'zobrazit zdroj' u mojeho gadgetu se zobrazí už zdroják se změnami.
Zrušil jsem cashování přímo u mojeho xml souboru ale to ničemu nepomohlo a i když vyprázním cash prohlížeče na igoogle stejně je tam pořád ten starý xml.
Jediné co mi trochu pomohlo je přejmenovávání xml souboru, takže jsem už u moje.stranka.cz/gadget-27.xml, přitom kterýkoliv ze starších už smazaných například gadget-26.xml na igoogle NEJDE přidat protože je smazaný, ale když ho tam znovu nahraju třeba i prázdný soubor půjde přidat i bude mít zas ten starý obsah.
Onen gadget.xml se generuje na serveru phpčkem takže i kdybych chtěl používat ten jejich editor na http://code.google.com/intl/cs/apis/gadgets/docs/legacy/gs.html#GGE musel bych obsah pořád kopírovat a vkládat, takže pořád velmi zdlouhavé.
Není nějaký způsob jak načíst vždy 'čerstvá data' nebo nějaké dobré stránky s poučkami a radami pro začátečníky?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0