Autor Zpráva
sanchez
Profil
Jak umístím počítadlo na své stránky? Mam už přidělený i kód,ale nevim kam s ním. Na těch stránkách bylo jen napsáno "Vložte kód do svých stránek." To mam ten kód dát kopírovat a normálně vložit na stránku jako text? Opravdu netuším. Jsou to moje první stránky.
habendorf
Profil
Většinou je slušnost dát počítadlo jako odkaz na jeho poskytovatele. Takže třeba takhle:
<a target="_blank" href="http://pocitadlo.netway.cz/" onFocus="if(this.blur)this.blur()">
<IMG SRC="http://pocitadlo.co.cz/cgi-bin/wc/-d/4/-c/17/-z/-f/000080/-b/A9BE B7/jméno počítadla" ALT="counter" WIDTH="60" HEIGHT="20" BORDER="0">
</a>
href a src dej podle kódu, který jsi obdržel.
sanchez
Profil
Joj. Za odpověd jsem moc rád, ale je to na mě moc odborné. Nešlo by to nějak jednoduše? Jazyk HTML je pro mě tabu. Jak a kam mam ten kód dát?
habendorf
Profil
Dobře - dostal jsi nějaký kód. Celý ho zkopíruj do kódu stránky tam, kde chceš počítadlo mít. Prozatím řekněme třeba až na konec stránek, to jest před tag </body>. Dej před něj ještě <br>. Počítadlo se ti zobrazí úplně dole vlevo. Chceš-li ho mít dole uprostřed, dej před obdržený kód <center> a za něj </center>.
Celkově bych ti ale doporučoval: zkoušej, neboj se experimentovat, tím se nejvíc naučíš.
pyty
Profil
pozri, ked robis stranky vo frontpagei tak skopirujes kod do clipboardu //ctrl+c// a das na miesto kde chces pocitadlo mat prave tlacitko a PASATE SPECIAL //vlozit specialne// vybehne ti okno a zaskrtnes TREAT AS HTML a das OK
Yuhů
Profil
pokud máš náhodou český FrontPage, tak se to jmenuje Úpravy / Vložit jinak / Nepřevádět.

Možná na celé to dělání stránek jdeš úplně blbě. Nechci ti do toho mluvit, ale musíš umět HTML, aspoň abys byl v obraze. Hele, projeď si první díly začátečnického seriálu na Jak psát web, máš to za čtvrt hodiny a budeš mít jasno.
sanchez
Profil
Děkuji všem za pomoc. Problém vyřešen.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0