| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Darth-cz Profil * |
#1 · Zasláno: 14. 2. 2009, 17:45:07
Dobrý den,
chtěl bych vás požádat o pomoc s následující věcí: Mám formulář, který se odesíla metodou post. Ovšem chtěl bych, aby když uživatel klikne na tlačítko aktualizovat, aby se mu neobjevilo, zda chce znovu odeslat údaje a místo toho zobrazit prázdný formulář. Měl by někdo řešení? Za odpověď předem děkuji |
||
| jogurt Profil |
#2 · Zasláno: 14. 2. 2009, 17:49:16
Skript, ktery zpracovava formular musi uzivatele presmerovat na dalsi stranku.
Takze treba:
<?
////zpracovani formulare
header("Location: index.php?vysledek=$kod");
?>
|
||
|
Časová prodleva: 17 let
|
|||
0