Autor Zpráva
ali8ali
Profil
Zdravim,

mam jen takovou prosbicku. Dostal jsem neomezene ftp a tak toho chci vyuzit... Na web si netroufam, ale budu to pouzivat ztm ciste jen na data. Na minulem ftp (tady) jsem videl pres web sve soubory, mohl jimi projizdet a stahovat je... A tak by jsem to chtel i na svem novem ftp. Budu vdecny za jakoukoliv radu : ))
bohyn
Profil
ali8ali
Nejlepsi bude sehnat si nejake hotove reseni, treba net2ftp. Strejda google pak muze napovedet dalsi
Spatne sem pochopil co chces, to co radi imploder je asi to co chces.
imploder
Profil
jak povolit directory listing
ali8ali
Profil
#2: to jsem taky nasel, ale to neni uplne ono... coz ono nejde ani tak o me prohlizeni jako o prohlizeni ostatnich.

#3: nejspis to bude ono, ale je to pro me tak trochu spanelska vesnice : )) mam prazdny ftp a ty na me vybalis toto xD
Bubák
Profil
je to pro me tak trochu spanelska vesnice
Co na tom není jasné? Nebo dělá problém název souboru?
www.jakpsatweb.cz/server/htaccess.html
imploder
Profil
ali8ali
Prostě si vytvoříš textový soubor, napíšeš do něj
Options +Indexes
a pojmenuješ ho ".htaccess". Na ftp do toho adresáře, kde chceš procházení povolit, ho nahraješ. Pokud už tam soubor .htaccess je, tak místo nahrávání nového do něj jenom řádek Options +Indexes přidáš.
ali8ali
Profil
jasny jasny... psal jsem driv, nez jsem myslel... kazdopadne to nic nedela... tze bud to ten hosting nepodporuje a nebo jsem lama a neco delam spatne... : ))

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0