Autor Zpráva
cypres
Profil
zdravim,
mam jisty problem. Pouzívám prohližece FF3 a google chrome a IE 7. Mám neco jako eshop a v nem pomoci divu a stylu jsem udelal ramcovani a design,ovsem po tom co jsem optimalizoval pro IE jsem zjistil ze se mi nekorektne zobrazuji data v FF3 Opere i google chrome, prikladam proto styly ktere pouzivam,ale nejak nevim jak to vyresit.Proto bych byl rad,kdyby mi nekdo pomohl s optimalitací, byl bych moc vdecen.

.dGalerie { font-size: 11px; float: left; border-right: 1px solid silver; border-bottom:1px solid silver; width: 300px; height: 300px; margin:3px; padding: 2px; min-height: 300px; _height: 300px; max-height: 300px; max-width: 300px;  }
.dGalerieNazev { padding: 4px; }
.dGalerieObrazek {  float: left; padding: 0px 4px 0px 4px; height: 100px; width: 100px; }
.dGalerieObrazek img { border: 0px; }
.dGaleriePopis { float: right; padding: 0px 3px 0px 3px;  height: 140px; width: 185px;  }
.dGalerieHodnoceni { clear: both; float: left; padding: 4px; }
.dGalerieCis1,.dGalerieCis2 { clear: both; float: left; padding: 0px 4px 0px 4px; height:10px;}
.dGalerieZn1,.dGalerieZn2 { clear: both; padding: 0px 4px 0px 4px; height:15px; overflow: hidden; }
.sGalerieZn1Popis, .sGalerieZn2Popis, .sGalerieCis1Popis, .sGalerieCis2Popis { font-weight: bold;  }
.sGalerieZn1Text, .sGalerieZn2Text, .sGalerieCis1Text, .sGalerieCis2Text {  }
.dGalerieCeny {  margin-bottom:5px; clear: both; padding: 10px 4px 15px 0px; }
.dGalerieCenaB {  font-weight:bold; color:#FF6347; float: left;  padding: 4px; text-align: left;   }
.dGalerieCenaS {  font-weight:bold; color:#FF6347; float: right; padding: 4px; text-align: right;  }
.sGalerieCena { font-size: 12px; }
.sGalerieCenaDual { font-size: 9px; }
.sGalerieCenaPopis { font-size: 9px; padding-left: 4px; }
.dGalerieKodEnd { clear: both;  position: relative; margin-top: 10px; padding: 0px 5px 0px 2px; }
.dGalerieKod { float: left; padding: 0px 5px 0px 2px; }
.sGalerieKodPopis { }
.sGalerieKod2Text { }
.dGalerieInput { float: right; }



takto vypada vysledny format v IE7 :
IE 7
a takto v FF3 google chrome a Opere:
FF3 google chrome a Opera

Dokazaly by jste mi prostim nekdo pomoci?
Diky moc za kazdou radu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0