Autor Zpráva
Hudeczek
Profil *
Chtěl bych se zeptat, mám fotogalerii a při hoveru se přes fotku zobrazí takovej průhlednej pásek s názvem fotky, co všechno by ste tam chtěli vidět? Velikost, popis?
panther
Hudeczek
Chtěl bych se zeptat, mám fotogalerii a při hoveru se přes fotku zobrazí takovej průhlednej pásek s názvem fotky, co všechno by ste tam chtěli vidět? Velikost, popis?
A otázka zní?
habendorf
panther
A otázka zní?

Řekl bych, že „co všechno by ste tam chtěli vidět? Velikost, popis?

Hudeczek

Za sebe popis a nic víc.
aisukriimu
co všechno by ste tam chtěli vidět?

Zalezi na tom o ake obrazky/fotky na akom webe ide. Ine by som vyzadovala od screenov v referenciach, ine od rodinnych fotiek z vyletu, ine od umeleckych fotiek fotografa (polo)profesionala. Zalezi aj od toho, kolko miesta tam na ten text je.
Hudeczek
Profil *
aisukriimu
Jsou to fotky z různých chlastaček, kaleb, oslav prostě normálního kluka, místa je hoodně
panther
habendorf
Řekl bych, že „co všechno by ste tam chtěli vidět? Velikost, popis?“
díky :-)

Čekal jsem spíše otázku typu: „Jak udělat proužek?“, „Jak získat velikost obrázku?“ apod. :)

Tohle mě popravdě ani nenapadlo.
SwimX
místa je hoodně
aisukriimu myslel spíš jak je velká ta fotka, aby se tam ten text vešel.. Hoodně? tzn. že jsou to veklý náhledy?
Mě by tam stačil název(popisek) maximálně datum, ale to by mohlo být společné pro celou řadu fotek, takže by mohlo být spíš někde na začátku
Hudeczek
Profil *
SwimX
Ano náhledy jsou velké, 240x320
Bubák
Nevidím důvod, proč by tam měla být velikost, ať už datová, nebo v pixelech. Popis pám raději pod náhledy, aspoň nemusím po fotkách šmejdit myší, u zvetšeniny uvítám kromě popisu i EXIF.
aisukriimu
Tak v tom pripade nazov fotky, nejaka kratsia (jednovetova) poznamka/popisok.. Inak predpokladam ze miesto a cas budu rovnake. Keby su tam fotky od viacerych ludi, tak mozno aj autora. Inak ma nenapada nic, co by bolo jedinecne info konkretnej fotky. Takze som vlastne vobec neporadila. :P

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: