Autor Zpráva
Martin Kindl
Profil
Zdravím,
momentálně pracuji na webu pro stránky jednoho SA-MP serveru. Od začátku ale řeším, kam web nahodit. Nakonec jsem se rozhodl, že web nahodím na můj hosting. Web by běžel pod mou doménou, což by ale nebylo nejlepší řešení. Proto jsem se rozhodl, že doménu zaregistruji u freehostingu ic.cz, na které by se zobrazil web, ale ten by běžel na mém hostingu. Ic.cz je totiž někdy velmi pomalé.

Samozřejmě, že to mohu udělat přes iframe nebo jednoduše web přesměruji na mou doménu. Ani jedna z variant ale není nejlepší. Při použití iframe se ve zdrojovém kódu zobrazí jen onen iframe kód, což je dost nepraktické. Má to i další nevýhody, jako je například stále ten stejný nadpis.

Nejlepší by bylo, kdyby se web zobrazil na doméně od ic.cz, ale běžel by u mne na hostingu. Z domény ic.cz by ale nešlo poznat, že web běží jinde. Úplně nejlepší by asi byla funkce podobná include, která na toto však nefunguje.

Pokud mi tedy někdo z vás poradí, budu jen rád! Jen upozorňuji, že nemám přístup k DNS serverů, pak by to třeba už tak těžké nebylo. Díky!
Str4wberry
Profil
Potom třeba file_get_contents, ale nevím, zda to bude na IC.cz fungovat.
Martin Kindl
Profil
Funguje, ale bohužel jen index bez css :(
Joker
Profil
Martin Kindl
Web by běžel pod mou doménou, což by ale nebylo nejlepší řešení. Proto jsem se rozhodl, že doménu zaregistruji u freehostingu ic.cz, na které by se zobrazil web, ale ten by běžel na mém hostingu. Ic.cz je totiž někdy velmi pomalé.
Není to nesmysl? Skript samotný se ve většině případů IMHO neurychlí, respektive to urychlení zabije přeposílání požadavků po Internetu tam a zpátky. Potenciál zrychlit má leda náročný skript s malým výstupem. No a pokud problém bude v dlouhé odezvě (což IMHO je), bude to možná ještě pomalejší než kdyby to jelo přímo na IC.cz.

Samozřejmě se můžu mýlit, ale řekl bych, že to žádná optimalizace nebude.
Martin Kindl
Profil
Systém, na kterém běží web, je na ic.cz zejména v odpoledních a večerních hodinách velmi pomalý, proto mne napadlo toto řešení.

Možná máte pravdu, také jsem si to říkal, ale uvidíme, třeba se ještě najde někdo, kdo poradí.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0