Autor Zpráva
Riky
Profil
Nazdárek.
Chci aby na moji strance (www.riky.ic.cz), bylo to menu na každé stránce. Abych vžycky nemusel (když vytvořím nouvou stránku) to menu přepisovat na každé stránce.
Šlo by to nějak udělat??
Díky
yFang
Profil
Riky
PHP include.
Riky
Profil
toho jsem se tam dozvedel kdyz je to anglicky :D
Miloš
Profil
Anebo – pokud se bojíš php, můžeš menu nacpat do iframe.
Riky
Profil
no moc jse v tom nevyznam
Miloš
Profil
Riky
Toho jsem se tam dozvěděl když je to anglicky :D
STFG :D:D:D„

no moc jse v tom nevyznam
V čem se nevyznáš?
Riky
Profil
jak mam udelat to php
jsem zacatecnik
Mistr
Profil
Riky
jak mam udelat to php
Co se Ti nelíbí na Milošově odkazu? [#6] A jak začít s PHP? Podívej se k Yuhůovi.
Miloš
Profil
Pokud to chceš přes PHP (je to lepší řešení) a nic o něm nevíš, bude dobré si o něm napřed něco málo přečíst.
Například http://www.jakpsatweb.cz/php/index.html

Do té doby můžeš vyzkoušet výše uvedený iframe (naprosto jednoduché řešení) – akorát do něj nedávej stránku, ale dej do něj menu.

Update:
Mistr: Nepředbíhej, jóóóóó!
Riky
Profil
takže jsi mam vytvorit "menu.html" a třeba do "index.html" napsat "<iframe src="menu.html" align="right" frameborder="0" width="30%" height="300" scrolling="no" noresize></iframe>" ???
habendorf
Profil
Riky
takže jsi mam vytvorit "menu.html" ....

Něco ti brání to vyzkoušet sám?
Riky
Profil
no právě se mně v tom indexu to obevilo a kdyz jsem klikl treba na vtipky tak cela ta stanka se ukazala v indexu
Miloš
Profil
Nahoře jsem ti psal odkaz na Odkaziframe. Kdyby sis ho pozorně pročetl, nalezl bys na konci více informací o iframe, například že když máš v iframu menu, tak odkaz do nadřřazeného okna vede přes atribut target s hodnotou _parent.
Riky
Profil
asi se na to radsi vyseru!!!
panther
Profil
Riky
asi se na to radsi vyseru!!!
to bude asi nejlepší!!!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0