Autor Zpráva
Dremonzar
Profil *
Zdravím,
nevím jak umístnit album přímo do stránky,.. Mam vytvořené album v Jalbum a chtěl bych ho dát přímo do stránky. Tedy ne jako odkaz, který by otevřel nové okno nebo by zůstal ve starém a zabral celý jeho obsah albem. Chtěl bych aby stránka zůstala nezměněmá, ale v místě kde mam hlavní obsah se zobrazovalo práve to album a šlo ho normálně prohlížet... Snad jsem to nenapsal moc chaoticky. Dík za každou radu.
Jake Cooney
Profil
Jestli dobře chápu, tak hledej Lightbox nebo Thickbox.
panther
Profil
Jake Cooney
Jestli dobře chápu, tak hledej Lightbox nebo Thickbox.
obávám se, že jsi to dobře nepochopil.

Dremonzar
s JAlbum zkušenosti nemám, zkus pohledat něco na netu. Nějaká nápovědě v tom programu taky nic neradí? Publikace alba na webu je jedna ze základních věcí, neměla by tam chybět.
habendorf
Profil
Odpovídáte oba mimo, on ho chce začlenit do stávající stránky.

Dremonzar

Iframe?
Dremonzar
Profil *
[#4]Přesně tak, chtěl bych ho začlenít přímo do stránky.

[#3]je tam dost nápovědy ale nic co by mi tu pomohlo, nebo jsem to nenašel,...

[#2] pro tento konkrétní příklad se mi to moc nehodí ale jinak bych uvítal nějaké prodrobnější informace jak o Lightbox tak o Thickbox
habendorf
Profil
Dremonzar

No jak říkám, iframe. O lightboxu a thickboxu ti těžko někdo řekne víc, než co najdeš na jejich webech.
Dremonzar
Profil *
habendorf

jasný, mě šlo hlavně o to začlenění,...takže dík za radu, hned sto jdu zkusit.
fotodoma
Profil
Dremonzar
Povedlo se ti to už? Hoď odkaz! Zajímá mě stejná věc, akorát s tvorbou webu jsem asi víc v začátcích (většinou v koncích :(). Zatím to řeším odkazem na galerii, co jsem udělala v Zoneru (super jednoduché a česky), ale taky by se mi víc líbilo její začlenění do stránky. Prozatímní výsledek je např. na tomto odkazu
fotodoma
Profil
Dremonzar

Asi tě bude hodně zajímat:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=85470&forum=3&page=-1
panther
Profil
fotodoma
Asi tě bude hodně zajímat:
vzhledem k tomu, že téma je již měsíc staré, nepředpokládám, že by Dremonzar potřeboval ještě pomoc..
fotodoma
Profil
panther

To je možné, ale já určitě ano ;-) tak jsem se chtěla zeptat, jak mu to dopadlo a když se mi to bude líbit, tak sosat další rozumy. Neznám jeho www. Když se dívám na některé stránky, kde se lidi dozvěděli své odpovědi už pěkně dávno, tak mě překvapuje, že se svým problémem stejně nehnuli. Já jsem 2.2.2009 začala poprvé číst jakpsátweb a 5.2. jsem pustila stránky do sítě, takže zatím se snažím je vylepšovat. Můj největší problém je angličtina (41). Odkazy na anglicky psané rady jsou mi na houby. Rusky už bych to taky nezvládla. Mládí v...a do důchodu nejdřív ve 106ti...
Proto se teď šťourám ve starých dotazech a můj další problém je terminologie. Marně např. hledám, jak udělat, abych mohla popojíždět s pravým sloupcem webu a levý s odkazy zůstal pořád na místě.
bepo
Profil *
fotodoma

mozno Ti pomoze toto http://www.jakpsatweb.cz/html/ramy.html#frame
parameter ktory to meni je SCROLLING a daj mu hodnotu NO
fotodoma
Profil
bepo

Díky, ale to není úplně ono. Založím nové vlákno.
Oprava odkazu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0