Autor Zpráva
Loudal
Profil
Zdravim, omlouvam se, ze otravuji ale jsem bezradny. Potrebuji vlozit do sve stranky neco jako je v E shopu kosik. Ale jsem uplne ztracenej jak dam tlacitku nejak funkci aby poslalo informace ktery se na ty strance zaskrtnou nebo vyplnej a ve finale by clovek mohl pak zkontrolovat co si naklikal a poslat to me na meil. Jde o jednoduchej styl objednavani veci, bez plateb, overovacich kodu. Delam vse ve front page a lehce se vyznak v zakladech html. Mohl by me nekdo nasmerovat co si precist nebo kde bych mohl neco vyzjistit jak toho docilit? nechci nikde nic krast a dam si s tim praci jen nevim jak rict strance aby mi poslal info nevim trebas vedle do sloupecku a kdyz si to clovek vse vybere a nahazi do sloupecku aby pak mohl jen kliknout na odeslat a vyplnil kontakt od koho to je a to mi prislo na meil. Snazime se usnadnit objednavani veci. Kdy bude mit k databazi pristup jen par odberatelu kteri si unas vse musi rano objednavat telefonicky. Diky moc pokud aspon trchu poradite budu stastnej.
Joker
Profil
Loudal
Jsou dvě možnosti:
1. už hotové řešení- existují i open-source (= legálně zdarma), nebo je možné si ho od někoho nechat naprogramovat.
2. naučit se skripty na straně serveru, pracovat s databází atd.

První možnost bych doporučil, pokud se o to nechcete zas tolik starat, chcete to rychle a případně Vám nevadí do toho investovat nějaké peníze.
Druhou možnost v případě, že to zas tak nespěchá, máte chuť se učit něco nového a chcete si web spravovat sám a mít plnou kontrolu nad vším, co tam je.
Loudal
Profil
Radsi bych volil druhou moznost. Rad se v tomto smeru priucim a mam rad nad temito vecmi kontrolu. Jak rikam jde o nejjednodusi reseni. Nic by nemizelo ze skladovejch zasob, jen by se mi poslal vlastne informace co ten clovek chce ten den privezt. Nesli by zde zadne platby ani registrace. Odberatele maji svuj kod takze by mi prisel od nich vzdy jakoby ta objednavka co si vybrali a v poznamce by bylo treba to jejich cislo. Proto se snazim najit nejjednodusi reseni. Nechce se mi nekde platit za e-shopy apod. hledam tuhle variantu, protoze mi neprisla tak slozita aby nekdo nekde kliknul a pak se to poslalo na meil ta informace. Diky moc kdyby mel nekdo nejakej napad nevbo me mohl nekam nasmerovat budu moc rad. Diky
Joker
Profil
Loudal
Pravda, tohle nebude složité- vpodstatě tedy jde jen o to nějak naformátovat údaje z formuláře a poslat na e-mail?

Máte hosting podporující PHP nebo jiné skripty na straně serveru?
Loudal
Profil
Ano presne tak jen poslat s formulare data do meilu jediny co ze do toho formulare se vloze ty veci postupne. Vlastne jako kdyz ma clovek menu ktere zustava stejne a meni se zvdy jen obsah pod nim podle toho kde clovek je tak tak bych potrebovalaby fungoval ten formular. Byl by treba napravo clovek by si naklikal co chce to by se hodilo do formulare a pak by jen klikl na odeslat. Ano nas hosting podporuje PHP. Vse si upravim proctu jen nevim kde zacit. Nemam v umyslu se tim zivit jen nas napadlo ze by to tak slo a radi by jsme to tak uskutecnili proto jsem prisel pro radu sem. Diky moc
Loudal
Profil
Dobre rano preji, jen jsem chtel naposled poprosit jestli by nekdo neporadil. Dekuji
sexusbtw
Profil
Zkus hledat v googlu "stavíme E-Shop v php" apod. - http://www.google.com/search?hl=cs&q=php+stavime+e-shop&lr=
je spousta seriálů na netu okolo php.. Doporučil bych hotové řešení jako zen-cart..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0