Autor Zpráva
Mustanq
Profil
Zdravím. Vytváram stránku, ale ovládam iba CSS a HTML a chcel by som tam mať niečo také, že "pridať komentár" a po otvorení by sa objavila možnosť pridania nového komentára a už pridané komentáre. Neviem, či by sa to dalo vytvoriť iba pomocou CSS a HTML, ale ak nie, tak neviete prosím, či nie je možnosť pridania niečoho takéhoto cez niečo ako Blueboard alebo tak? Ale nemyslím ako návštevnú knihu, kde by bolo len to ich pozadie a komentáre, ale aj moje menu a vedľa by bola tá diskusia. Ďakujem
SwimX
Profil
Mustanq
HTML a CSS stačit nebude. Skrývání formuláře bude třeba řešit JS a přidávání příspěvků PHPkem a asi MySQL zapisování do db. Bluebord něco dělá, nic z toho ti nevyhovuje?

edit: shoutboard, chatboard...
Mustanq
Profil
Ani nieže nevyhovuje, skôr by som si to predstavoval pod tým, že by tam bolo pridat komentar a tak by sa objavila stranka, ale v ktorej by mohlo byt aj moje menu a logo stranky (co je na kazdej podstranke). Nechcel by som princip navstevnej knihy...
Mustanq
Profil
Myslel som, či neexistuje niečo podobného typu ako BlueBoard, ale žeby to bolo niečo také ako som napísal vyššie.
Medvídek
Profil
Mustanq
SI hoď pod článek upravenej shoutboard.
Mustanq
Profil
Tak asi to bude jediná možnosť. A nepoznáte nejaké podobné stránky, kde sú tiež shoutboardy, lebo ten z Blueboard-u je už dosť "opozeraný" :D ?
Mustanq
Profil
Tak našiel som na weblight návštevnú knihu, ktorú som videl aj uloženú v stránke vedľa menu atď. (napr. tu : http://farcry2.hotgames.cz/?echo=hlavnemenu/guestbook ) a presne takto by som to asi chcel. Ibaže už po vytvorení knihy, keď vložím odkaz do mojej stránky, vyhodí mi len odkaz a po kliknutí sa otvorí len ich okno s komentármi. Neviete niekto, ako to urobiť tak, ako je to v tom odkaze? Dik.
Mustanq
Profil
Ok, už to mám :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0