Autor Zpráva
Milan Petrů
Profil *
Dobrý den,
mohl by mi prosím někdo poradit, jak se dělá zvýrazňování vyhledávaných klíčových slov po příchodu z Google? Nebo alespoň poradit, kde hledat dál, ani netuším, jestli se to dělá přes JS nebo serverově...
Díky Milan
Milan Petrů
Profil *
Opravdu nikdo ani netuší, kde dál pátrat?
panther
Milan Petrů
Opravdu nikdo ani netuší, kde dál pátrat
opravdu sis nevšiml, že tu není nikdo povinen ti odpovědět ihned, jak položíš svůj dotaz?

Není to tak dlouho, proto buď tak laskav a vytrvej. Pokud ti ani zítra, pozítří nikdo neodpoví, asi nebude vědět a nezbude ti, než pátrat dál.
Milan Petrů
Profil *
panther
Omlouvám se, jestli to vyznělo nějak hrubě, pochopitelně vím, že mi nikdo není povinen odpovědět. Chtěl jsem jen téma vytáhnout na hlavní stránku aby ten, kdo by mi chtěl odpovědět, měl možnost.
panther
Milan Petrů
Chtěl jsem jen téma vytáhnout na hlavní stránku aby ten, kdo by mi chtěl odpovědět, měl možnost
kdyby takhle vytahoval témata každý, tak diskuse vůbec nebude fungovat tak, jak má.

Až na téma někdo narazí, odpoví ti.
drowmirg
Profil *
takže zase jediný, kdo má nápad je člověk, kterého tady nechtějí, banují a ruší mu účty?

přes PHP lze získat stránku, ze které přišel uživatel, z adresy získᚠco hledal a při výpisu zvýrazníš slova
bohyn
Milan Petrů
Da se to udelat na oba zpusoby (serve i JS). Od kud uzivatel prisel zjistits
v JS: document.referer
v PHP: $_SERVER['HTTP_REFERER']
Pokud je tam google a klicova slova vyhledavani (q=hledane_slovo) Tak si je vytahnes treba pres regularni vyraz a v textech je obarvis. S drobnymi upravami se to da pouzit pro X vyhledavacu.
Milan Petrů
Profil *
drowmirg, bohyn
Oběma velmi děkuji.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: