Autor Zpráva
tony2
Profil
Zdar lidi prosimvás jak se dělají designy já je kreslím v photoshopu a moc mě to nejde to se první nakreslí a pak nějak rozřeže?,...

Další dotaz jak splácám něco takového (hlavně ten design)EDIT:Tady měl být odkaz na jeden web ale nemužu si vzpomenout na jeho adresu tak ji sem potom dodám

A muj poslední dotaz jak udělat nějakou administraci webu aby kámoši co neumí HTML,CSS,apod. mohli dávat věci na ten Web (stačí nějaký odkaz)
panther
Profil
tony2
já je kreslím v photoshopu a moc mě to nejde to se první nakreslí a pak nějak rozřeže?,...
chtěl bys nějdřív řezat a pak kreslit? :-)

A muj poslední dotaz jak udělat nějakou administraci webu
pomocí třeba PHP. Hledej (pokud si s PHP nikdy nedělal, silně nedoporučuji - administrace nepatří k nejlehčím programátorským úkonům).
Bubák
Profil
K poslednímu dotazu: http://latrine.dgx.cz/ano-redakcni-systemy-nejsou-skodlive
tony2
Profil
no chtěl bych nějakej ten odkaz v PHP jsem jenou kombil formuář na odeslání mailu (z 90% to bylo z navodu)
panther
Profil
tony2
no chtěl bych nějakej ten odkaz v PHP
cože bys to chtěl? Jestli hledáš návody a tutoriály, google ti je k ruce.
tony2
Profil
tam měla být . a V php pokračuje další věta
tony2
Profil
a k tomu potřebuju ještě MySQL?
SwimX
Profil
tony2
v PHP jsem jenou kombil formuář na odeslání mailu (z 90% to bylo z navodu)
tak to ne. Z 90% to byla moje práce :))

a k tomu potřebuju ještě MySQL?
no, většinou. Být tebou, začnu něčím jednodušším. Udělej návštěvní knihu. To bude těžké až až.
tony2
Profil
jojo ale to budou třídní stránky a já nejsem nějak aktivní v tom na ten web něco dávat a spolužáci zas neumí ani základy html.Nebyl by už někde hotovej návod?

A tady je ten bod 2.Takže jak se dělá něco takovýho http://www.zsjarosov.zkedu.cz/index-old.php (moje bývalá škola :D ) akorát ten pracý sloupec orandžové bych tam nechtěl a chtěl bych aby to jen pokračovalo a pak skončilo.A prosimvás neřikejte mě mrkni na zdroják protože ten jaksik moc nechápu
tony2
Profil
No?
SwimX
Profil
tony2
Takže jak se dělá něco takovýho
www.jpw.cz
www.css.interval.cz/layouty
atd..

No?
jo?
tony2
Profil
Prosimtě přesnější odkaz a nebo alespon co tam mám hledat.Ty jsi mi tady už hodně pomohl tož dík ale tohle nevim jak udělat jaksik s těma tabulkama koombit neumím

Moderátor Mistr: Bezobsažné příspěvky (obsahující jen text PLEASE) si příště nechej od cesty. Díky. Navíc na řvaní a křičení zde nejsme zvyklí.
tony2
Profil
Já nekřičím sem měl omylem zaplý caps.A lidi prosimvás odpovězte ty tvoje odkazy mi moc neřekly.
tony2
Profil
Lidi prosííím nějakou radu :D
SwimX
Profil
tony2
moje odkazy vedly na to, jak vytvořit layout webu. Budeš ale muset psát sám a zkoušet. Pokud jsi ale tak moc líný, otevři si word, napiš text a dej uložit jako webovou stránku :))

Nebyl by už někde hotovej návod?
předpokládám, že k tomu administračnímu systému. -> myslím že nebyl.

A co takle použít redakční systém? Joomla, Drupal atd. redakční systém v tom je, design taky, stačí ho nainstalovat, pár věcí upravit a máš všechny své problémy vyřešené do doby, než se naučís HTML , CSS a PHP (aspoň trochu)
tony2
Profil
Tak stalh jsem si ten CMS.a ty layouty ještě moc nechápu ale k tomu se dostanu.Jako já to chtěl trochu dřív ale to je jedno

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0