Autor Zpráva
Tomáš G.
Profil *
Ahojte mám takový problém delam webovky pro hasice [url=]http://www.sdh-studenka.wz.cz/index.html[/url]
a chci aby bylo nastalo 800*600 ale neco mám spatne nefunguje to protoze kdyz nekdo má vetsí rozliseni tak levá strana webovek je jakoby připíchnutá a ta pravá se natáhne (dle rozliseni pozorovatele) co mám špatně? hledal jsem to tu v sekci HLEDAT ale nevim jak to mám popsat. Podivejte se na stranky jinych hasicu [url=]http://www.hasicinj.cz/[/url] mu se to zobrazi v danem rozliseni a je jedno jaky rozliseni má pozorovatel na pc. protoze jestli má vetsi natáhne se jen ta barvicka co je pod vebovkama a web samotny je nedotcen.

Na mých vebovkách má web koncit hned za obrazkem cisterny na prave strane. (Kdo má větší rozlišení tak má za cisternou ještě normálně červný pruh protože se webovka natahla).

Pomožte mi prosím děkuji moc už si s tím nevím rady.
Tomáš G.
Profil *
ani ty www odkazy jsem nedal dobre :(
Tomáš G.
Profil *
TADY DÁVÁM CSS:

body { margin:0; padding:0; font-size:0.9em; line-height:20px; font-family: "Myriad Pro", "Trebuchet MS", Arial; border:1px solid #000; background:#000; }
a { color:#97070b; text-decoration:none;}
a:hover { text-decoration:underline;}
p { padding: 0 10px 5px 10px; }
h1 { margin:0; padding:10px 0 0 10px; text-transform:uppercase; font-size:1.5em; color:#be141d; font-weight:normal;}

#header { background:url(images/header_bckg.jpg) no-repeat top right #B9121C;}
#logo { padding:30px 20px 0 40px; height:131px; background:url(images/head_bckg.jpg) no-repeat #B9121C; }
#slogan { float:left; color:#FFFFFF; font-size:26px; text-transform:uppercase; padding-top:40px}
#logo a{ color:#fff; text-decoration:none; font-weight:bold; font-size:20px; text-transform:uppercase; letter-spacing:5px; }
#logo_text { float:right; width:240px; text-align:right; font-size:11px; color:#fff; line-height:12px; padding-top:5px;}
#menu { background: url(images/menu_bckg.gif) repeat-x #fff; height:40px; padding-top:10px;}
#menu_list {width:600px; margin:0 auto;}
#menu a { display:block; color:#000000; float:left; font-size:14px; text-transform:uppercase; font-weight:bold; text-decoration:none; margin:0 20px; padding-top:8px;}
#menu a:hover{padding-top:10px;}
.splitter { display:block; float:left;}
.item img { background-color:#FFFFFF; padding:6px; border:1px solid #d0d0d0;}
.item a { display:block; float:left; font-size:12px; color:#bd131d;}
.description { display:block; float:right; width:130px; padding: 0 10px 20px 0; line-height:12px;}
p.additional { margin:0 10px; color:#9c9c9c; font-size:11px; line-height:12px; border-top:1px solid #bdbdbd; padding: 10px 10px 30px 45px; background:url(images/umbrella.gif) no-repeat 0 12px;}

#text { margin: 0 305px 0 20px; }
#text li {list-style:none; padding-left:20px; background:url(images/li.gif) no-repeat 0px 4px;}
#sidebar { float:right; width:245px; padding: 10px 20px 0 30px; font-size:11px;}
#sidebar a{ font-weight:bold; }
#sidebar h1 { margin:0; padding:0 0 20px 0; text-transform:uppercase; font-size:18px; color:#000; font-weight:normal;}

#main { float:left; background:url(images/sidebar_bckg.gif) no-repeat top right #fff; padding:20px 0 0 0;}
#footer {background:url(images/footer_bckg.gif) repeat-x #000; height:57px; clear:both; }
#left_footer { float:left; padding:20px 0 0 30px; background:url(images/c.gif) no-repeat 30px 35px; color:#fff; font-size:12px;}
#left_footer a { color:#fff;}
#left_footer a:hover { text-decoration:none;}
#right_footer { float:right; padding:20px 30px 0 0; color:#fff; font-size:12px; text-align:right;}
#right_footer a { color:#fff;}
Nox
Profil
Jen tak zběžně jsem dal search v prohlížeči a nikde nenalezeno "800" v css, tak jak má vědět, že má být široký 800px, když to tam nikde nenapíšeš
Nejvíce vnějšímu elementu dej prostě width: 800px;
Tomáš G.
Profil *
když použiji tvou radu tak sice zmenším www (cela www se ale rozbije - to ale ted pominu) ale stejne se porad sama stranka posouva doleva a ne centruje. Netrvám na tom aby byla 800*600 ale aby byla vycentrovaná a hlavne ABY SE NENATAHOVALA TA PRAVA STRANA PRI VETSIM ROZLISENI :(
SwimX
Profil
Tomáš G.
http://www.vertigo4.cz/blog/jak-vycentrovat-stranku-na-stred alebo http://tiso.wz.cz/articles/vycentrovanie-obsahu-stranky.php
Tomáš G.
Profil *
dekuji vycentrovani by bylo ale jak udelat to aby se stranka nenatahovala do prava?
otevrete si muj web Odkaz a chytte pravy okraj obrazovky a hybejte s nim do leva a do prava (bude se menit usporadani textu :( a horni obrazek nekonci za cisternou ale pokracuje do prava - hybe se i nazev sdh studenka a tototo všechno prave nechci abyse delo). Diky za radu
Bubák
Profil
http://tiso.wz.cz/articles/vycentrovanie-obsahu-stranky.php
Tak se na to podívej znova, třeba ráno ;-)
Tomáš G.
Profil *
?
Plaváček
Profil
Tomáš G.

Prostě si přečti ten návod.
Tomáš G.
Profil *
Chytrému napověz, hloupého kopni :D
Děkuju moc už to mám.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0