Autor Zpráva
Apollo
Profil *
Chtěl bych se zeptat jek udělat mapu do hry-potřeboval bych ji nějak takhle-
1.Mapa o 6kontinentech
2.Hráč si může zvolit režim vlády - podle toho by dostal kontinent podporující jeho styl vlád.
3.na mapě by bilo nějakej puntík kolečko (cca 2mm) při najetí na něm by se ukázali hráčivi údaje-Jméno, mocnost,rozloha
4.když se vytvoří novej hráč vytvoří se nové kolečko náhodně na kontynentě dané vlády

PLS poraďte za každou radu budu moc vděčný
Hitman
Profil
Myslím, že tento dotaz se webu příliš netýká, navíc to asi nebude to nejjednoduší, takže bych ti doporučil svůj dotaz napsat do Práce a zakázek a přidat k němu nějakou odměnu, protože to není práce, která by byla hotová za 10 minut.
Joker
Profil
Apollo
Když si zhruba přeložím ten dotaz:
Chci naprogramovat hru a nemám šajna jak to udělat a čím začít. Co dělat?
Zkusit nejdřív něco jednoduššího.
Apollo
Profil *
Já hru už mám jen potřebuju udělet mapu- tu taky jakž takž vím jak udělat ale nevím jak na ní dostat hráče.
Joker
Profil
Apollo
Já hru už mám jen potřebuju udělet mapu- tu taky jakž takž vím jak udělat ale nevím jak na ní dostat hráče.
Tak to už je vcelku snadné, předpokládám, že mapa je dvourozměrné pole (souřadnicový systém) , takže hráč prostě bude mít souřadnice X a Y a je to.
Apollo
Profil *
nějak se to pokusím skopat dohromady :)
ninja
Profil
Apollo: muzete pouzit nejaky mapove API, napriklad Google nebo Amapy s vlastnim prekryvem.
Apollo
Profil *
Apollo: muzete pouzit nejaky mapove API, napriklad Google nebo Amapy s vlastnim prekryvem.


A scim mi to pomuže?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0