« 1 2 »
Autor Zpráva
Inabitar
Profil *
POtreboval by som poradit ako dostanem download na stranku.pleasse
Acci
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/odkazy-html.html#formaty
Polaroid
Profil
Ach jo... kolikrát to tady už bylo? Hlavně, že říkáš download a ne downald :-)
Takže si dej vyhledat (v pravo nahoře) slovo download nebo downald (vyjde to nastejno :-) a čti.
Polaroid
Profil
Ha, mezitím co jsem psal mě Acci předběhl. Stejně si to ale můžeš vyhledat.
tom81
Profil *
PŘ.<a href="video.zip">stáhnout video</a>
Fredy
Profil *
A ked mam hudbu vo formate mp3? nechcem aby sa zacala prehravat, ale aby vyskocila hlaska ulozenit/otvorit?
Jiří Bureš
Profil *
To záleží na nastavení cílového počítače. To neovlivníš. Někdy se to dělá tak, že je změněna koncovka, kterou musí uživatel po stažení přepsat.
Fredy
Profil *
dal som tam odkaz a hlasku klikni pravym a daj ulozit ciel ako... moze byt?
Jiří Bureš
Profil *
Jsou uživatelé, kteří:

- nepoužívají myš,
- mají přehozená tlačítka,
- mají jen jedno tlačítko na myši.

Tím jsem chtěl jenom říct, že žádným řešením se nezavděčíš všem.
Acci
Profil
Doplním Jirku:

- nemají český prohlížeč
- mají český prohlížeč, ale funkce je pojmenovaná jinak
- mají prohlížeč, který tuto funkci nemá
Polaroid
Profil
Doplním Acciho...
* český prohlížeč má každý - a kdo ne, tak ten umí anglicky a pochopí to
* funkce se jmenuje všude stejně - a pokud náhodou ne, tak je to alternativní prohlížeč a jejich uživatelé zpravidla nejsou úplný lameři
* v tom případě mají prohlížeč, který ani neumí tabulky, to je potom těžký

A doplním i Jirku...
* a místo toho používají volant :-)
* v tom případě mají i přehozené ruce a "pravá" se tedy jmenuje "levá"
* a Apple - potom to nejsou amatéři a vědí jak na to, nebo nemají Apple a koupí si za 39 optickou-dvoutlačítkovou myš od Logitechu jako mam já

Takže tam Fredy ten text nech!

Loučim se
BLASTER22
Profil
nebo tu hudbu dej do *.rar ci *.zip formatu, to se bude muset stahnout...
hubipe
Profil *
Je zde ještě možnost nechat soubor stáhnout pomocí PHP (může ale být i jakýkoliv jiný serverový jazyk, který může pracovat s HTTP hlavičkami!). Jestli chceš, můžu ti ten skript poslat.
Anonymní
Profil *
Je zde ještě možnost nechat soubor stáhnout pomocí PHP


Prosím, mohl by jsi mi to poslat na mail: xspams@seznam.cz ? Chci se dozvědět více o HTTP hlavičkách v praxi!
Okawas
Profil
Jen by me zajimalo, proc chces aby si uzivatele ukladaly mp3.. pokud to chtej, daji ulozit cil jako, pokud teda maj jen 1 tlacitko na mysi tak asi ne :D no a poduk si to chtej poslechnout, tak to normalne otevrou a napr ve win med playeru si to pak ulozi ne?
Killobajt
Profil *
Hele a kdyz na stranku davaas mp3 nakych skupin, je to ilegalni, ne?
Stag
Profil *
Vážení kolegové, mám takový problémek. Nedaří se mi donutit browser aby začel stahovat soubor *.zip a to ať dělám co dělám :-( Nevím jak to popsat, ale na www.e-stag.com v galerii vyberte jakoukoliv galerii a tam jsou malé náhledy a odkaz na stažení celé galerie v .zip a prostě to nemaká :-(
habendorf
Profil
Ty tam ten file totiž nemáš - file not found.
Tomik
Profil
Stag
Nezakládej duplicitní příspěvky! viz: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=17 258
Stag
Profil *
Omlouvám se, byl jsem zde strašně zmatenej, myslel jsem že je to jiné forum, asi to tu bude 3 fakt sorry :-(
Stag
Profil *
Děkuji za rady, (tohle už píšu jen sem ....) ty soubory sem tam měl, ale měli koncovku ZIP což nezafungovalo :-)
Tomik
Profil
Na toto je dobrý Total Commander a jeho FTP, při nahrávání na server lze zašktnout políčku "převést na malé znaky" a nestane se ti, že by se někde stal problém.
Stag
Profil *
Jo jo dělal jsem to v total comanderu ale nezškrt to ... holt, chybama se člověk učí ...
Tomik
Profil
Stag
Do kamene tesati...
Anonymní
Profil *
Mám na webu obrázky na stažení. Jak se dozvím kolikrát si kdo který obrázek stáhl ?
Alesi
Profil *
musis si na to pres php udelat script a to taky neni nejjednodussi
jkpepa
Profil
pokud myslíš stáhnout ze stránky do PC, tak je to takhle <a href="jméno souboru.přípona">Jméno odkazu</a> . Zatím mi, ale nejde stahovat s příponou .jpg , .bmp a všechny obrazové nebo zvukové soubory!!!
Spajky
Profil *
Hele když už jsme u Total Comandera,mám jeden problém.Když chci nahrát na webzdarma soubor,tak to píše "Přenos selhal; pokračovat v činnosti?" a dřív mi to fungovalo.
fajzen
Profil *
"Přenos selhal; pokračovat v činnosti?"
To mi tiež často robí... asi to bude veľkou zaťaženosťou wz... niekedy to musím opakovať aj 5krát, kým ho presvedčím, že to tam naozaj potrebujem nahrať :)
steplan
Profil
podle vačich stránek se mi podařilo udělat svojí stránku ale zajímalo by mě jestli jde udělat i menu kde by byli jednotlivý kategorie ???
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0