Autor Zpráva
Milan Petrů
Profil *
Ahoj,
přečetl jsem si něco o verzovacích systémech a vypadá to, že moho být velmi praktické. Jak je ale začít používat? Našel jsem několik poskytovatelů, ale jsou placení, nebo jinak nevhodní (velmi omezení, nutnost vydat software jako open source). Napadlo mě, jestli bych si mohl založit verzovací server sám. Ale nemám k dispozici server, jen hosting (Hostmonster). Nevím jak to po technické stránce funguje, tak se ptám, jestli by to šlo na hostingu spustit. Případně jestli znáte nějakou jinou verzovací službu, budu rád, když doporučíte.
Díky
TomášK
Profil
Pokud ti stačí použití k verzování a nepotřebuješ to jako zálohu, můžeš to používat lokálně (repository na tvém počítači). Jako záloha to bude fungovat samozřejmě taky, ale jen pro případy, kdy si přepíšeš nějaký soubor. Když se ti rozbije disk, přijdeš samozřejmě o všechno. Pro seznámení je to podle mě ideální, pokud budeš spokojen, dají se na webu najít i free hostingy pro správu verzí.
Milan Petrů
Profil *
TomášK
Díky, já bych to právě radši měl někde na serveru, protože by mi tím odpadl i problém se synchronizací mezi PC a NTB.
Mastodont
Profil
Milan Petrů
Zkoumal jsi třeba i linky na
http://www.akbarsait.com/blog/index.cfm/2008/12/7/Free-Subversion-Repositories-for-Your-Projects
Milan Petrů
Profil *
Mastodont
Díky moc, na tohle jsem zrovna nenarazil. Projedu si to a snad tam nejdu nějaký vhodný.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0