Autor Zpráva
walker
Profil
Štve mě to. Makám na stránce půl roku a teď není vidět. Upřesním: Stránku už mám skoro hotovou a řekl jsem si, že ji přihlásím na server www.webzdarma.cz. Možná je to blbost, jelikož se na můj web dostanete a potom zjistíte, že tam nic není, protože jsem na server ještě nenahrál skoro žádný obrázky, ale chtěl jsem to zkusit. Šlo mi hlavně o to, jestli budu nalezitelný v katalozích jako jsou Seznam nebo Centrum, ale nejenom pod absolutní adresou, ale třeba pod nějakým klíčovým slovem, protože tak je to častější. Teď ale nevím jestli tuhle věc ovlivňuje meta tag, název stránky nebo popisek stránky při její registraci. Potřeboval bych to popsat trochu podrobněji a vím, že Yuhů nebo DoubleThing něco vymyslí.(Je mi teprve 14 a v prostoru HTML, CSS, JavaScript se pohybuju teprve rok). Díky za radu.
Acci
Profil
Zaprvé si stránku musíš zaregistrovat v katalozích (Seznam, Centrum, Atlas)- někde tam bude něco jako Přidej odkaz Fulltextové vyhledácače (Googl, Jyxo, Morfeo) po čase tvou stránku nalezne sám, nebo mu můžeš pomoci zadáním odkazu. Katalogy neovlivňuje kód stránky ale zadaný popisek, fulltextové vehledávače jedou nejvíce po titulcích a nadpisech. Morfeo bere i meta tagy.
Spikee
Profil
Dnes už väčšina vyhľadávačov meta tagy na vyhľadávanie nepoužíva (okrem Morfea, Metacrawlera a im podobným).
Acci
Profil
Tak pokud to bere alespoň jeden vyhledávač, hodí sa to.
bojars
Profil
Nnno, ak by si sa chcel presadiť na medzinárodnom poli...
Spikee
Profil
Dobrý je tiež katalóg Dmoz.org
Acci
Profil
bojars Nevím přesně, ale některé vyhledávače penalizují používaní takových služeb.
Spikee
Profil
Ako?
Acci
Profil
Dmoz.org je dobrý, ale již několikrát jsem tam zkoušel registrovat nějakou stránku a nic.
bojars
Profil
ale některé vyhledávače penalizují používaní
ako a prečo. Čo je na tých službách zlé?
Aj ja nie som v tomto zbehlý. Pridal mi to k "Favorites" 1st Page 2000.
Petra
Profil
Snad by mohlo pomoci toto: vyhledavace.info/seo-faq/
ronnie
Profil
Pak taky seznam.cz a asi i ostatni neberou nedokoncene stranky. Jednou jsem chtel prihlasit stranky, ktere byly hotove tak ze 2/3. Pry az po dokonceni:)
bojars
Profil
Podľa toho, čo som tam čítal, je to penalizácia za registráciu duplicitných odkazov, a nie za registráciu do viacerých vyhľadávačov... (to som si vydýchol)

Moje stránky nebudú tak skoro (dúfam) dokončené... dofrasa, kto to posudzuje, predsa všetko sa vyvíja. Až keď mám pocit, že to môžem (potrebujem) zverejniť tak to zverejním... udržať návštevnosť je môj problém.
Webspy
Profil
dobrý je taky SPAAAAAAAM ! :-)))) nebo TAPETOVÁNÍ :-)))))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0