Autor Zpráva
ghulas
Profil
Dobrý den, ctěl bych vědět, jak to zařídit, aby šla stránkas určitými daty spustit jen jednou. Například: Dám odkaz na stránku, provede se funkce, ale ten člověk to chce aktualizovat, což se mi nelíbí... co mám dělat?
Str4wberry
Profil
Po provedení akce uživatele přesměrovat. Například. Na lepší radu bych potřeboval znát, co ta funkce dělá.
ghulas
Profil
načte data, uloží do mysql, vezme data, vypíše data
ghulas
Profil
a to samé se všemi ostatními
ghulas
Profil
Nešlo by nějak zařídit, aby se určité stránky na webu nezapisovaly do historie, aniž by se musely přesměrovat?
Joker
Profil
ghulas
Dám odkaz na stránku, provede se funkce, ale ten člověk to chce aktualizovat, což se mi nelíbí
Podle konkrétního řešeného problému jsou různé metody.

Nešlo by nějak zařídit, aby se určité stránky na webu nezapisovaly do historie, aniž by se musely přesměrovat?
Ne. Navíc to by stejně problém neřešilo, návštěvník tam může klidně znovu jít přes ten odkaz.
ghulas
Profil
Nešlo by nějak zařídit, aby se určité stránky na webu nezapisovaly do historie, aniž by se musely přesměrovat?
Ne. Navíc to by stejně problém neřešilo, návštěvník tam může klidně znovu jít přes ten odkaz.
Problém by to řešilo, já chci, aby tam ten návštěvník mohl jedině přez ten odkaz, ten by se totiž měnil.
ghulas
Profil
Co pokud bych pomocí window.open otevřel nové okno bez vpřed, zpět, aktualizoavat... a panelu adresa, zablokoval pravé tlačítko a zároveň posílal kód přez get, ale tak dlouhý, aby nebyl na tom spodním proužku k přečtení?
yyy
Profil *
jak je treba tag na to kdyz najedes na obrazek mysi ze se zobrazi a kdyz odjedes tak zmizi... neni neco podobnyho kdyz kliknes na odkaz tak aspon zmeni barvu nebo uz na nej nejde kliknout?
ghulas
Profil
asi budu posílat dva kódy, jeden get, druhý post, a musí se shodovat... to je asi nejlepší, ale pak se musí zablokovat zpět a aktualizovat...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0