Autor Zpráva
kevin_999
Profil
Zdravím všechny potřeboval bych poradit udělal jsem si stránku PHP ( hodně velky začatečnik) a chtěl bych ho mít s tematikou fotek už mám hotove menu jen zhanim nějakou vhodnou galerii .. na hodně stránkach jsem si už hodněkrat všiml zajimave jednoduche a přitom moc elegantni galeri ....
funkce vypadala tak že byla lišta z nahledama fotek a po kliknuti na danou fotku se stmavila hlavni stranka a vyjelo okno v ktere se přizpusobilo fotce ... nacetla se fotka okno se prizpusobovalo sirce a vyšce a to co bylo za tou fotkou bylo jakoby šede .. nebo nějak ztmavene nepomohl by mi někdo jak na to ??? popripadě pokud je vice možnosti jka docilit tohohle efektu ...

nejlepši by bylo kdybych jen do nějake slošky vkladal fotografie a ono by to cele za mně dodělalo at je sa tím co nejmene prace .. .děkuju moc...

prokladam odkaz na to co sem spatlal v PHP podotykam že nejsem expert a je to moje prvni prezentace v PHP s hodně navodu tady odtuttakže pokud najdete jakoukoliv chybu klidně pište co mam opravit vsechno uvitam diky moc ... www.kewin.webz.cz
Senky
Profil
Lightbox, to je presne "po kliknuti na danou fotku se stmavila hlavni stranka a vyjelo okno v ktere se přizpusobilo fotce"
kevin_999
Profil
Lightbox, to je presne "po kliknuti na danou fotku se stmavila hlavni stranka a vyjelo okno v ktere se přizpusobilo fotce"


Diky moc nevedel jsem jak se to jmenuje takze jsem se nemohl dobre vyjadrit. jeste jendou diky
kevin_999
Profil
chtěl bych se ještě zeptat ty maličke nahledy fotek maji barvu ktera mi zrovna neladi bile pozadi ale chtěl bych tam mit oranžove v tematu celeho vebu nedá se to někde změnit ? vsiml jsem si že na Webu lightbox maji sedou takze predpokladam ze to jde nemohl by mně někdo nasměrovat ?? v css jsem to nenašel tam šla zmenit jen barva pisma u popisku obrazku pozadi pod fotkoou rameček a jeste jedno pozadi u velkeho nahledu jak je menu ....

Mám nahranou jendu fotku v Black and White tak se jukněte na tu barvu


dale jsem si jeste všiml že je tam ikonka ke staženi ale ta se mi nezobrazuje takže mi pripada že to tlačitko je tam zbytečne mohl by mi to někdo objasnit proč se nezobrazuje ??

Diky moc
walda10
Profil
Chtel by sem se zeptat co musim napat aby se mi ta fotka zobrazovala tak jak tobe na tom webu :( ... diky moc za reakce

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0