Autor Zpráva
stara skola
Profil *
Zdravím.. potreboval bych poraadit jak udělat něco jako nastěnku akorat at je to online

mněla by byt uložena na webove strance ... kde se pripoji uživatele a každy by mněl svoje misto kde by si zapisoval data tak aby je všichni uživatele mohli Online vydět..

jedna s o to že hrajeme online hru a pro koordinaci utoku by jsme chtěli mit něco jako nastěnku kde každy hráč muže "přišpendlit" Online informaci o danych utocich ( na koho ..čas utoku ... sila utoku odkud atd...) tak aby to mohl každy uživatel měnit svoje informace a všichni kdo se na danou nastěnku koukaji vyděli připadne změny bez nutnosti načitat stranku znova ( predpokladam osetreni funkci auto refresh )

nemusi to byt nic sileneho staci normlani tabulka treba něco jak v excelu kde by mnel každy svuj řadek ... a tam by mněl NICK a u nicku treba něco jako Utok sila utoku počet kumpanu čas zahajeni utoku čas ukončeni utoku


a super by bylo kdyby tam slo zaridit aby hlavni bosove klanu tyhle utoky autorizovali ... tudiš povolili ci nepovolili utok jen informativně zda to doporučuji či ne ...


děkuji za navrhy popripade informace jak to zrealizovat ci navrhy ktere by mohli splnit požadavky...
yFang
Profil
stara skola
PHP + MySQL, dobré by mohlo být využití AJAXu.
petr pan
Profil *
stara skola
PHP + MySQL, dobré by mohlo být využití AJAXu.


diky za radu .. nic mene php natoz databaze to neni moje silna stránka neni někde trebaněco ke staženi s navodem co by zhruba splnovalo požadavky ?
yFang
Profil
petr pan
Zkus strejdu googla.
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=n%C3%A1st%C4%9Bnka+php&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=&aq=f&oq=

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0