Autor Zpráva
fotodoma
Profil
Hledám, jak udělat, abych mohla popojíždět se dvěma dlouhými sloupci webu a první s odkazy na záložky zůstal na monitoru bez hnutí na místě. Kecy pod odkazy do vlastního webu bych pak přehodila do třetího sloupce "pojízdného" spolu s prostředním, nyní pravým.
Vím, že nejkrásněji a nejsnadněji by to šlo vložením stránky, která má mít možnost posuvu jako iframe do stránky obsahující menu. To by mě ale nejspíš připravilo o skvělé umístění ve vyhledávačích, které jsem dosáhla okamžitě po soustředění textů z více stránek na stránku jedinou a přidáním záložek. Předpokládám, že text v iframe roboti nezohledňují. Nebo jo? Odpověď "jo" bude ale spíš jen dohad. Nejspíš by se pak ve vyhledávači objevovala jen ta vkládaná část bez navigace.
Ze stejného důvodu nechci ani klasické rámy.
Vím, že pro stejný problém záložky vs. Home někdo kritizoval i www.jakpsatweb.cz
Existuje na ukotvení menu vůči monitoru nějaká finta třeba v CCS?
yFang
Profil
fotodoma
Asi hledáš něco jako tohle: http://www.jakpsatweb.cz/css/priklady/fixed-position-explorer-simulation.html
fotodoma
Profil
yFang

Díky moc! Až na jednu mušku je to přesně to, co jsem hledala. Ta muška je to, že když dám "obnovit" a sjedu se stránkou dolů a pak "maximalizovat" (stačí i jen trochu roztáhnout), aniž bych vyjela nahoru zpátky, menu zmizí. Nebo jsem někde udělala chybu?
fotodoma
Profil
yFang

Muška byla taky odstraněna, takže ještě jednou díky!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0