Autor Zpráva
Misty
Profil
Prosím poraďte mi, jak na odsazení řádku Dotaz s novými příspěvky | Dotaz s přečtenými příspěvky jak je jakoby pod tabulkou na stránkách Odkaz
V IE se to zobrazí správně ve FireFoxu nee
peta
Profil
margin-top:0.5em; ?
clear:left; ?
proc to proste nevykreslis pres table? samozrejme jako vypsani jedne promenne, protoze nekteri chytraci udelaji cyklus (echo $promenna) a pak se strasne divi, ze se to vykresluje radek po radku, kdyz to tak maji napsane.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Misty:
Na uvedené stránce žádná tabulka není.
Misty
Profil
to Chamurappi: Tabulka tam ve zkutečnosti není a zatím je ta stránka staticky. Jen mě prostě zajímá, jak odsadit tag div s pojmenováním dotazy_napoveda.
blaaablaaa
Profil
Chamurappi
neslovickar ;) tabulka muze byt chapana jako html tabulka nebo jako neco usporadaneho do radku a sloupcu.
Misty
Profil
Tak po instalaci IE8 se chová Internet Elplorer stejně jako Firefox. Takže je nějake zlepšení v podpoře standardů. :-o
Ale pořad jsem nenalezl možnost, tak ten řádek odsadit. Prosím poradte mi.
Bubák
Profil
Na tabulková data je odjakživa tabulka, přesněji tag table, což ti pravděpodobně chtěl naznačit už Chamurappi.
www.semantika.name/tabulky.html

Pokud bys chtěl vidět, co vlastně od čeho odsazuješ, zkus tohle (hodí se i jindy):
      #dotazy_napoveda {
        margin-top: 30px;
        outline: 1px solid red; 
      }

Nemáš ukončené obtékání.
Jak funguje "float" a "clear" www.pixy.cz/pixylophone/2003_12_archiv.html#1071056082

Podobná pasečina, jakou jsi vytvořil, ale s clearováním, je tady:
http://css.interval.cz/clanky/tabulka/
Misty
Profil
Děkuji za vysvětlení problematiky použití CSS versus tabulky (HTML).
Předělal jsem to na tabulku a odsazení funguje jak má ;)
Misty
Profil
Ještě by mě zajímalo, jestli by jde vystředit tlačítko Odeslat. Pokud ano, tak jak.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0