Autor Zpráva
Habenkrojs
Profil *
Hoj,
nevíte prosímvás někdo jak se toto pozicuje kromě toho že to zadám po pixelech jak je to tam ukázané?
gygabyte
Profil *
Co na tom chceš pozicovat?
habendorf
Profil
Něco tak příšerně napsanýho jsem už dlouho neviděl.
Habenkrojs
Profil *
Já když tam zadám kde to chcu mít tak mi to v každém prohlížeči hodí jinak plus mínus 20px tak se jenom ptám jestli není nějaký způsob jak to ukotvit stejně...
panther
Profil
Habenkrojs
nevíte prosímvás někdo jak se toto pozicuje
nepozicuje.

kromě toho že to zadám po pixelech jak je to tam ukázané?
co zadáš v pixelech?

Zkus nejprve pořádně položit svůj dotaz, možná se ti dostane odpovědi.
panther
Profil
Habenkrojs
Já když tam zadám kde to chcu mít tak mi to v každém prohlížeči hodí jinak plus mínus 20px tak se jenom ptám jestli není nějaký způsob jak to ukotvit stejně...
rozhodně ne pozicováním. Přesnou radu nedostaneš, pokud není znám přesná situace.

Dá to se umístit na vhodné místo pomocí text-align, floatu, margin atd., ale těžko říct, co a jak chceš ty kam umisťovat.
Habenkrojs
Profil *
Zhruba uprostřed kódu je toto:
//************************************************ UMÍSTĚNÍ MENU (X = 15; Y = 16); 
startMenu('root', false, 130, 250, 20, hBar); 

//************************************************ VZOR PRO HORIZONTÁLNÍ ZAROVNÁNÍ NA STŘED 
//** startMenu('root', false, 'page.winW()/2 - pMenu.menu.root[0].menuW/2+26', 160, 20, hBar); 


Jak je to to 130, 250, 20 tak to je to kde to bude, ale každý prohlížeč to hodí jinam jak sem psal, tak se jenom chci zeptat jestli by se to nedalo udělat nějak jinak.
panther
Profil
Habenkrojs
ale každý prohlížeč to hodí jinam jak sem psal, tak se jenom chci zeptat jestli by se to nedalo udělat nějak jinak.
a co jsem ti asi psal já [#6]?

Bez konkrétní situace, jak to bude ve výsledku vypadat, ti nelze poskytnout přesnou radu.
Habenkrojs
Profil *
panther
Jo promiň já sem si nevšiml toho druhého řádku. Takže to mám celé obalit do divu? Nebo jak to myslíš, jenom by mě zajímal ten stylopis (tj. kam napsat float atd... :-) )

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0