Autor Zpráva
Aberon
Ahoj,

Potřeboval bych vědět jestli jde nějak udělat, aby když si někdo otevře mojí stánku tak aby mu naběhla s 90% zvětšením. Prostě, aby se nenačítala s výchozí hodnoutou 100%, ale šlo to měnit.

Díky za příspěvky.
panther
Aberon
Prostě, aby se nenačítala s výchozí hodnoutou 100%, ale šlo to měnit.
nechápu.
Joker
Aberon
Funkci zvětšení/zmenšení stránky nemají všechny prohlížeče a ještě navíc různé prohlížeče to mají udělané různě.

Hlavně nechápu, proč dělat stránku na 90%... to jde rovnou udělat stránku o 10% menší, ne? :-D
Aberon
no například v mozzile si můžeš když stiskeš ctrl+kolečko u myši měnit zvětšení (zoom). Jde udělat stránky které se budou rovnou načítat s (webmasterem) definovaným zvětšením?
Aberon
Joker

Jo, to je pravda, jenže už mám stránky rozdělané.... Kouknu se na ně a připadají mi strašně velké (objemné). Zkusím si je zmenšit na 80-90% a vypadají bezvadně xD.
panther
Aberon
no například v mozzile si můžeš když stiskeš ctrl+kolečko u myši měnit zvětšení (zoom). Jde udělat stránky které se budou rovnou načítat s (webmasterem) definovaným zvětšením?
a k čemu by to bylo dobré? Nehledě na to, že některé prohlížeče zoomují a jiné (FF2) zvětšují písmo.
panther
Aberon
Kouknu se na ně a připadají mi strašně velké (objemné). Zkusim si je zmenšit na 80-90% a vypadají bezvadně xD.
aha. Tak bych ti doporučil začít od znova a v menším měřítku ;-)
Aberon
:D, rada nad zlato. Ale vazne - existuje taková funkce?
panther
Aberon
:D, rada nad zlato. Ale vazne - existuje taková funkce?
nemůže existovat, když některé prohlížeče nezoomují ;-)
Aberon
Aha, tak diky za info.
panther
Aberon
Aha, tak diky za info.
si nainstaluj FF2 a uvidíš, co bude kombinace „Ctrl +“ dělat se stránkou..
Bubák
Jen pro IE:
body {zoom: 90%}

no například v mozzile
Mozzilu neznám.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: