Autor Zpráva
xhelliosx
Profil
ahoj,mám jednu technickou,
zajímalo by mě,když chci zachovat stávající design stránek a zvětšit výšku všech <divů>,aby se mi na stránky vešlo více textu.Nevíte někdo o nějakém elegantním řešení,aby se mi ta obrázková pozadí podařilo zachovat i při změně výšky??Třeba ať se opakují,ale ať neni ten přechod vidět.děkuji za rady.tady jsou ty stránkyTu jsou
Falco
Profil
BTW: ten web je http://gamemania.ic.cz/
peta
Profil *
xhelliosx
jakych divy? vyska se meni pomoci height. Ale fakt nevim, co mas na mysli, co chces menit a tak. Rekni nejaky text na strance pro orientaci....
treba, chci zmensit logo Game mania...
xhelliosx
Profil
koukejte všichni,mám třeba zvolenou výšku toho šedivého rámu na 940px,fajn,tak budu psát a psát,ale vejde se mi tam jenom tolik textu,kolik je ta výška,tak udělám to,že zvětším výšku nebo jí zruším,aby se tam ten text dostal,ale uuooalla,pozadí se mi začne opakovat,což je normální,ale já bych chtěl zachovat to obrázkové pozadí stejné i s těmi zakulacenými rohy a vším,co tam je,ale když se mi bude opakovat,tak ten přechod je hovadina,tak jak to udělat,abych ta obrázková pozadí měl stejná i při zvětšení výšky <divů>.Už to chápete??
ps:jestli ne,tak si představte,že bych z toho chtěl třeba udělt blog nebo něco takovýho:-)což je nesmysl:-)Dík,nevim,jak jinak to vysvětlit
peta
Profil *
xhelliosx
Jakych divu chces zachovat pozadi? Jatam vidim jednolite tmave pozadi, ale kdyz to rikas, si presvetlim monitor, ty mas urcite LCD :)
Hm, tak stejne nevim, jake obrazky mas na mysly. nerekl jsi ktere divy, ten orientacni text aspon jedonho z nich. Vsechno na strance mas v divu, vime?

vyska ve firefox se da napsat do CSS jako min-height, pro IE jako height, IE si ji roztahne podle obsahu.
Cili: min-height:500px;_height:500px; (ie min-height nezna)
Ve FF se height chova jako pevny neroztazitelny, proto jej nelze pouzit bez overflow:auto

treba ti to pomuze, ale fakt stale nevim, co chces zvetsovat konkretne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0