Autor Zpráva
fonsii
Profil
Ahoj, potřeboval bych poradit, chci si dát na stránku písničku z imeem.com, aby hrála pořád, ikdyž najedu na nějakou podstránku. Tak mě napadlo dát ty podstránky do iframe. Jakože budu mít všechno v iframe akorát tu písničku ne aby hrála pořád (Pokud to jde jinak tak bych byl taky rád za radu). No a právě v tom iframe budu mít text a chtěl bych tam dát tlačítko přečíst. Když se na ně klikne tak se ten text přečte. Tak potřeboval bych poradit jak to udělat aby, když kliknu na to tlačítko přečíst, přestala hrát ta hudba a jakmile se to dočte, aby zase začala hrát znova od místa kde hrát přestala. Stejně tak bych to chtěl udělat s videem z Youtube, když ho spustím aby se písnička pozastavila a potom zase začala hrát. Děkuju za radu!!
Joker
Profil
fonsii
Není to trochu překombinované?

Nevím, jestli moje rada padne na úrodnou půdu, ale když chci surfovat na webu a přitom poslouchat hudbu, pustím si k surfování hudební přehrávač. Pokud už trváte na přehrávání hudby i při přecházení mezi stránkami, asi by bylo nejlepší pop-up okno s nějakým flashovým přehrávačem. Pro spoustu návštěvníků by byla zároveň nedocenitelná výhoda, že mohou to okno prostě zablokovat nebo zavřít :-)

Co se týká podpory pro čtení textu na webu: kdo to chce či potřebuje, nejspíš používá podporu pro čtení textu v operačním systému anebo webovém prohlížeči. Proč to dělat ještě i na stránce?
fonsii
Profil
Já to nemám pro veřejnost, je to projekt do školy a chci to udělat formou webové stránky, chci u toho hudbu a zároveň to tlačítko na přečtení aby to ostatní nemuseli číst a jen si to poslechnout, samozřejmě pokud si to budou chtít přečíst tak na to nemusí klikat. Je to jen na prezentaci toho projektu, potom už to můžu smazat. Ale napadlo mě že bych to mohl zkusti udělat ve flashi.
fonsii
Profil
Tak neví někdo jak to udělat?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0