Autor Zpráva
Szalinski
Potrebujem hodnotiaci panel v takej forme ako je na tejto stránke podle pod textom.
Tu to je
thingwath
Jestli chceš jenom ten panel, tak ten snadno okoukáš. Věci okolo řešit nemůžu, asi máš nějaké stránky, kam bys to chtěl zasadit, ale pokud je neznám a nevím jak jsou řešené, těžko něco vymýšlet.
Szalinski
Ano mám stránky sú to www.skr-clan.wz.cz pozeraj na nich v IE pretože vo Firefoxe sa nezobrazujú správne.
Mistr
Nechci se Ti do toho montovat, ale ten text jdoucí mpřes obličej chasníka v levém sloupečku není moc dobře čitelný. Jedná se sice jen o několik málo písmenek, ale přesto.

A ještě jedna poznámka: já osobně bych vynechal ty hodiny létající za kurzorem myši. Vypadá to sice efektivně, ale nemyslím si, že by to mělo někoho ohromit. Myslím si, že to musí docela rušit při čtení nebo při práci s webem: když něco hledáš (třeba v menu) a takovýhle ocásek pořád lítá za ukazovátkem myši....
peta
Profil *
Szalinski
Nene, to v IE se nezobrazuji spravne a musis to cely napsat ve FF, protoze pro IE jsou hacky (siditka):
padding:10px;_padding:2px;
(Firefox zobrazi normalne 10px, IE nastavi 10px, pak tuto hodnotu prepise na 2px a zobrazi 2px. FF nezna CSS vlastnost s podtrzenim, kdezto IE to nevadi)
Opacne to temer nelze upravit a je to velmi pracne...

dam ti dulezitej odkaz
www.htmlvalidator.com
stahni si LITE verzi a pust na svoje stranky. Budes prekvapen mnozstvim chyb.
Firefoxovy validator (to je zas jiny validator) mi hlasi 78 errors / 118 warnings na strance http://www.skr-clan.wz.cz/ , jednim slovem katastrofa

A to tam mas jenom reklamu a 2 radky
thingwath
Szalinski
Ještě by třeba nebyla od věci informace, kde mám jako IE vzít...
peta
Profil *
thingwath Ty si neumis nahrat IE do linuxu? Vzdyt je internet plny navodu, jak to udelat, ze treba "wine" balicek. Neni to sice uplne bozi, ale funguje to jakztakz
thingwath
peta
Já vím, že to asi jde. Ale přijde mi, že jenom proto abych si prohlédl Szalinského stránky je to trochu moc práce. A k ničemu jinému to fakt nepotřebuju.
Szalinski
pomocou toho programu sa daju opraviť chyby tak aby sa to zobrazovalo aj vo Firefoxe?
peta
Profil *
Szalinski
Chyby pro firefox byvaji chyby v rozmisteni a rozmeru, to musis udelat rucne v CSS pro firefox a az pak doopravovat pomoci hacku pro IE, ktere chybne zobrazuje html. Ze zrovna to tak chces, a Ie to nahodou tak zobrazil, to je nahoda. Ve starsi verzi IE to muze by jinak.

Ten program ti pomuze najit chyby v html kodu, ktere, kdyz odstranis, zacne se to ve firefoxu zobrazovat spravne, jak by melo a podobne by to melo vypadat i v IE. Navic to zacne i spravne fungovat, pokud tam mas javascript.

thingwath :)))
Nejen, ze to jde, ale se to pouziva, dokonce je nejaky komercni linux, ktery umi zpracovat win aplikace rychle a spravne, pry. Ale vyhnout se win, radeji, souhlas :) Ale zas uznej, ze 75% IE neni malo a je nutne pustit nejaky www prohlizec, ktery win chyby simuluje.
thingwath
peta
Není. Žiju bez toho už pár let. A fakt jsem ještě živ a zdráv :-)
Szalinski
Tak ja tie chyby pomocov toho programu opravím asi len tažko. Ja o HTML kodoch veľa neviem, totižto túto stzránku som nepísal, tu stránku som robil v editore a dosť blbom editore: MS Publisher je to v baliku Office 2003 profesional. Oprava tých chýb keby to aspoň bol ten program v češtine alebo slovenčine.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.