Autor Zpráva
michal9
Profil *
Prosím Vás, jak se dávají dvě a více tabulek pod sebe? Potřeboval bych to nějak zalomit, protože mě se pořád skládají vedle sebe, nevím čím to je :-( díky
Tomasds
Profil
Uč se základy
michal9
Profil *
Tomasds
Sám to určitě nevíš, tak mlč! Tady je to od toho, aby si lidé radili a né shazovali!!!
martindeveloper
Profil
michal9
Tomasds ti poslal odkaz že na odřádkování slouží <br />, stačí se jen podívat na odkaz. Ale vážně, <br /> je základ.
michal9
Profil *
martindeveloper
No jenže to <br> a </br> jsem už zkoušel a nejde to. Tím ty tabulky pod sebe nedám.
michal9
Profil *
martindeveloper
No ledaže bych to tam napsal takhle <br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>, to by pak šlo, ale to je nesmysl, určitě je nějaký lepší zalomení.
martindeveloper
Profil
michal9
Nemáš náhodou ty tabulky v nějakém divu ?
michal9
Profil *
martindeveloper
Teď si na to kápnul, vážně jsem tam měl div :-) stačilo ho smazat a už to <br> funguje OK...dík moc
martindeveloper
Profil
Není zač.
Bubák
Profil
Prosím Vás, jak se dávají dvě a více tabulek pod sebe?
Standardně jsou tabulky pod sebou, takže by pomohlo, kdybys dal odkaz na problémovou stránku (stačí ukázka), z kódu půjde poznat, proč nemáš tabulky pod sebou. Nejpravděpodobnější je, ža jsi tabulce (tagu TABLE) dal atribut align.

michal9, Tomasds, martindeveloper
Základy byste se měli učit všichni tři.
michal9
Profil *
martindeveloper
Ještě bych se tě rád něco zeptal jestli můžu:
Mám ty 2 tabulky zarovnaný na stránce nahoru valign="top", ale potřeboval bych dát do tý samý stránky počítadlo od TOPlistu, ale to chci umístit dolů, mimo tabulku, valign="bottom". Poradíš? Nějak mi to nejde
michal9
Profil *
Bubák
Ano dal.
martindeveloper
Profil
Bubák
Doufal jsem že ty tabulky bude mít michal9 v nějakém divu či jiném prvku, který obsah řadí vedle sebe, tak jsem poradil <br /> které by mělo v této situaci pomoct. A taky je fakt že michal9 neposkytnul stránku kde je problém takže se to taky těžko řeší, tak mě prosím neosočujte že se mám učit základy. Děkuji.
Tomasds
Profil
Bubák
Je fakt, že mně připadalo divné, že se tabulky nezařadily pod sebe. To <br> jsem uspěchal, chtělo to říct si o kód, tam bude zakopaný pes (nebo spíš smečka).
Bubák
Profil
michal9
Ano dal.
To snad nebude nutné a je to příčina tvého problému. Ostatní se tu snaží vytloukat klín klínem, místo hledání čistého řešení. Proto jsem jim doporučil učit se základy.

Mám ty 2 tabulky zarovnaný na stránce nahoru valign="top"
To sotva, valign="top" zarovnává nahoru obsah buněk.„počítadlo od TOPlistu, ale to chci umístit dolů, mimo tabulku, valign="bottom". Poradíš?
Tak ho dej za tabulku a obrázek počítahla bude pod ní. Nechápu, v čem je problém.
A hlavně nechápu, proč jsi sem dal duplicitní dotaz:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=92459

martindeveloper
Doufal jsem že ty tabulky bude mít michal9 v nějakém divu či jiném prvku, který obsah řadí vedle sebe
To slyším prvně, ukázku asi nemáš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0