Autor Zpráva
magelan
Profil *
Dobrý den. Možná je to špatný nadpis ale neumím tuhle situaci jinak popsat. Mám web, dejme tomu www.budulinek.liska.cz (uvedený název jsem si vymyslel, ale myšlenkově odpovídá skutečnosti). Kdysi mi to zřídil majitel liska.cz který je majitelem té domeny liska.cz a platí i ten hosting. Nabídl to gratis jako podporu mému webu a fungovalo to OK asi 3 roky. Před nějakou dobou změnil FTP přístup a já přišel o možnost si svůj web upravovat. Bylo to kdysi na čestné slovo, netuším co nebo proč se stalo. Ale na meil neodpovídá, telefon mi položil. Netuším, co jsem mu provedl (možná nic?). Obsah je naprosto neškodný, je to o programování v php, jediné závadné věci jsou ty tisíce spamů. Nemůžu upgradovat, na webu ve staré verzi jednoho CMS se hromadí spam...

Pokud si řeknete, že jsem pitomec máte pravdu ale to ve Vašich odpovědích slyšet nechci jelikož to už velmi dobře vím i bez Vás. ;-). Mám ale stále přístup k databázi a administraci. Zvažuju tento postup a chtěl bych slyšet Vaše názory (jeslti to lze/je vhodné/ udělat případně jinak. Jak by jste to udělali/neudělali/ Vy, kdyby jste náhodou byli stejní troubové jako já... )

1. Udělám si kopii na vlastní doméně a svém placeném hostingu. dejme tomu www.budulinek.cz nebo tak něco
2. Pak vymažu obsah původního webu a nahradím jedním článkem jehož obsahem bude zejména odkaz na nový web (+ případně nějaké vysvětlení proč). Možná přidám nějaký odložený javascript aby se to přesměrovalo živým lidem.
3. Změnou databázových tabulek dosáhnu nemožnost přidávat spamy (omezím možný počet řádků a vyplním to neškodnými komentáři přpadně nějakou vatou aby to bylo zaplněné )
4. Počkám, až si nových stránek všimne google a seznam.
5. Zkusím ještě jednou zavolat, nebo zajít za majitelem domény a požádat ho o přesměrování serverovou hlavičkou, nebo něco podobného a následném smazání toho původního webu, když to odmítne - hlavně to smazání, tak na tu hlavní stránku napíšu něco nezdvořilého o něm (ale nežalovatelného) čímž ho donutím to alespoň smazat.

Kdybych to uměl, tak ten server hacknu a stránky přesměruji něčím, čemu google rozumí a pak smažu ale bohužel (nebo bohudík) těmito znalostmi nedisponuji. Nic lepšího jsem nevymyslel. Nějaký lepší nápad?

Děkuji za případné reakce

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0