Autor Zpráva
Hitman
Profil
Chtěl bych si zařídit vlastní webmail na doméně (např. emaily.domena.cz). Něco podobného jako je u google, ale s přihlašováním na vlastní doméně, ne na google. Služba by měla být zdarma.
Je to možné?
Jan Tvrdík
Profil
Tohle ti nestačí?

Výsledky hledání „email na vlastní doméně“ v Googlu:

 1 • Email zdarma na vaší vlastní doméně: Live Custom Domains — Radek ...
 2 • Re: Email na vlastní doméně. (Názory k článku E-mail zdarma ...
 3 • Re: Email na vlastní doméně. (Názory k článku E-mail zdarma ...
 4 • gmail na vlastní doméně nefunguje - GMAIL: Trochu jiný email ...
Hitman
Profil
První odkaz vyzkouším, díky, ostatní odkazy na komentáře jsem nějak nepochopil.
Joker
Profil
Hitman
Něco podobného jako je u google, ale s přihlašováním na vlastní doméně, ne na google.
GMail je k dispozici i pro vlastní doménu v Google Apps- http://www.google.com/a/help/intl/cs/index.html
Hitman
Profil
Joker
"Něco podobného jako je u google.."
Tím jsme právě myslel Google Apps. Nejsem si jistý, ale někde jsem četl, že se musím přihlasšovat na apps.google.com/muj-ucet a já bych potřeboval něco (pokud vůbec něco takového existuje), kde bych se přihlašoval na emial.mojedomena.cz.
bohyn
Profil
Hitman
SquirrelMail nebo RoundCube se umi prihlasovat pres IMAP/POP v podstate na jakykoliv e-mailovy ucet (vcetne gmail).
Hitman
Profil
Takze jestli jsem to dobre pochopil, tak musim mit SquirrelMail a Google Apps, abych se mohl přihlašovat na email.mojedomena.cz a mit adresu neco@mojedomena.cz, je to tak?
bohyn
Profil
Hitman
Ano. SquirrelMail nebo RoundCube (existuji i jine) si nainstalujes u sebe na hostingu a nastavis IMAP na Gmail. Podrobnosti k instalaci najdes v manualu (RC manual). Pres Google Apps si nastavis Gmail aby chodil na tvoji domene.
Hitman
Profil
Dobře, díky, něco si o tom ještě přečtu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0