Autor Zpráva
Watchick
Profil
Chyba v mapě
Nox
Profil
A dál? :)
Hitman
Profil
Zjímavý dotaz :-)
w-atchick
Profil *
Ach... zase to blbne nebo co? :/ To se mi u diskuze poslední dobou stává čím dál častěji

Zdravím, mám takovouto mapu:
http://travian.damak.cz/map/?x=63&y=-114&vel=9&date=2009-04-04&server=speed-czale trochu blbne... má to být tak, že když ne něco najedete, tak se vám zobrazí vpravo box, když najedete na něco jiného, tak ten 1. zmizí a objeví se jiný... klasika...
a když na nějakou vesnici kliknete, tak by se ta vesnice měla zafixovat a po přejetí na jinou by se nemělo stát nic, měli by jít pouze 2 věci, buďto kliknout doleva nahoru na ten obrázek a mapu "odblokovat", takže by pak mělo zase jít najíždět na obrázky tak, aby se vpravo zobrazovalo to info, a nebo kliknout na jinou vesnici, a zafixovat si tak vesnici jinou... Bohužel to tedy blbne občas tak, že když se klikne na nějakou z vesnic hodně na konci (na pravo dole), tak jde pak kliknout/najet pouze na ty vesnice, které jsou ještě dále od
začátku, a na ty, které jsou před ní už ne... Zdrojový kod bude asi nejlepší si zobrazit na stránce přímo (čím méně vesnic tím přehlednější to bude, ale na tu "zkoužku", aby se vidělo, kde je ta chyba je asi více vesnic...) Už se asi měsíc potýkám s tímto problémem, mohli by jste mi prosím někdo poradit?

S pozdravem Watchick
w-atchick
Profil *
omlouvám se, odkaz má být:
http://travian.damak.cz/map/?x=63&y=-114&vel=9&date=2009-04-04&server=speed-cz
zase mi to tu blbne, uz se mi to stalo alespon po 10., váš příspěvek obsahuje prázdné pole :/ ... a vadil tomu nějak ten odkaz...
Watchick
Profil
mimo jiné se tedy, když jsem ten topic zakládal, tak se vymazal obsah zprávy, a jako zpráva se odeslal název topicku...
Kdyžtak jestli by to moderátoři mohli nějak promazat a poupravit... díky moc
Bubák
Profil
Protože tvůj dotaz nesouvisí s webdesignem, a navíc "vesnice" jsou rady na černé listině, je pravděpodobné, že některý z moderátorů to rady promaže dočista dočista.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Bubáka:
Myslím, že dotaz souvisí s webdesignem, protože Watchick má problém se svým skriptem na své stránce, jestli jsem ho správně pochopil.


Reaguji na Watchicka:
Slovo „travian“ máme skutečně na černé listině (kvůli mnoha spammerům) a jelikož zdejší filtr funguje všelijak, občas požere celý příspěvek.
Čistit se mi to tu nechce, protože bych také musel zápasit s tím filtrem.
Watchick
Profil
Chamurappi
jo, vlastně jo, pardon, já zapoměl...
Dávám si pozor na to, abych slovo trav*ain nepouzil v textu, ale v odkazech už na to zapomínám... :)
ale to přeci nevadí ne? to se akorát nahradí hvězdičkami, a text by se měl pustit dál ne?

Jinak nevím jak to tu tedy balo předtím, ale už jsem tu frekventaci inkrimovaného slova dost dlouho neviděl v žádném negativním kontextu... Nešlo by třeba z černé listiny odstranint? :)

No a problém spíše souvisí s funkčností scriptu, ale opravdu nevím kam to zařadit, protože chybu mohu mít kdekoliv, tak jsem použil "jak to udělat" jako univerzální téma, pokud jsem se spletl, tak se omlouvám :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0