Autor Zpráva
Tata
Profil
Mám stránku postavenú na CMSimple. V jej adresári content je vždy aktualizovaný súbor content.htm (777) a súbor .htaccess
order deny,allow
deny from all

Chcel by som vždy na konci roku uložiť súbor content.htm ako content_RRRR.htm (777) a urobiť naňho odkaz na stránke.
Samozrejme, že mi to vracia hlášku:
Forbidden
You don't have permission to access /content/content_2008.htm/ on this server.

Tých súborov môže byť v budúcnosti aj viac. Ako to mám nastaviť v .htaccess, aby k nim bol povolený prístup.
Senky
Profil
allow from all
, ale je to velmi riskantne, kedze kazdy, kto vie co s tym robit to moze zmenit, ci vymazat....
Tata
Profil
CMSimple je na heslo a bez hesla sa k editacnemu, spravcovskemu, config... rezimu neda bez hesla dostat. Je to riskantne aj napriem tomu? Skripty, ktore riadia cely system su v samostatnom adresari a ten je tiez vybaveny s htaccess. Obrazky su tiez samostatne, downloady, pluginy, template atd. tiez. A tusim by sa dal nastavit aj MOD napr. 744. Len keby mi to ten subor nacitalo. Lebo ho mozem dat aj do ineho adresara, bez htaccess. Potom ho sice nacita, ale nefunguju dalsie cesty a odkazy. Aj tie by sa dali copy/replace upravit, ale zda sa mi to nepohodlne a pracne.
Mam na mysli nieco ako allow content_*.htm, ak je to mozne.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0