Autor Zpráva
Xnown
Profil *
Nasla by se tu nejaka dobra duse ktera by mi vysvetlila jak vytvorit mailovy formular? Vim ze na netu (interval atd.) jsou nejake tuty, ale pripadaj mi nedostacujici, resp. pro me ucely, samozrejme chci se to na necem naucit a nejlepe na nejakem prikladu a vysledny formular chci pouzit na sve stranky. Mel by umet posilat prilohu a klasicky mail (jmeno, predmet, mail odisilatele, obsah zpravy). Vim ze to jde dvema zpusoby: externim php skriptem nebo js. Ale jak jsem rikal potreboval bych se to naucit na nejakem priklade.

Autor na techto strankach to vyresil dle mich predstav asi nejlip, ale nemuzu prijid jak je dany problem resen, vypada to na js, ale nikde jsem nemohl najit samotny script, ktery by zpracovany data z formulare zasilal na konkretni adresu.
Odkaz

Mohl by na to nekdo pls mrknout a osvetlit?
predem dik:)
DoubleThink
Profil *
Zkus se mrknout na Polopatě JPW: Jednoduchý formulář a jeho zpracování (2).
Xnown
Profil *
spis by se mi to hodilo vysvetlit na prikladu uvedenem vyse, proto jsem ho tam i postoval;)
tane
Profil
Co na tom chceš vysvětlovat, když nemáš originál zdroják PHP/ASP/... ale jen vygenerovaný HTML? To že odesílá form přes JS neznamená, že ho v JS i zpracovává.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0