Autor Zpráva
Tomš
Chtěl bych si udělat vlastní online vysílání (audio-video) na webu (z mých videí, takže autorská práva mám), takže bych potřeboval odpovědět na pár otázek, doufám, že se najde dobrý člověk a poradí mi.

1. Znalost jazyků: Jaké jazyky budu potřebovat znát, stačí html nebo css nebo něco víc?
2. Půjde to přes normální hosting (třeba blueboard), nebo nějak jinak?
3. Jaké programy bych k tomu případně potřeboval?
3. Jaké by se mohly vyskytnout problémy?

To je snad zatím vše.
Dík předem.
Tomš
vynalezce
1. html, css, mozna PHP nevim presne jak to chces delat, pro hezci vzhled JS
3. neco na upravu zvuku
4. malo casu malo mista na serveru
Senky
Tak:
1. html mozno aj teoreticky staci...
2. pojde to cez vsetko mozne, ale urcite cez normalny hosting ano :D
3. v podstate staci aj notepad, ale odporucam PSPad
4. Problemy mozu byt uuuplne vselijake...zakladne, neocakavane, v zavislosti od typu prehliadaca...

No a este ze odpoved na 1. otazku...html staci ked budes videa vkladat na napriklad youtube, a potom iba pridavat emblem, ale ked chces vlastne nahravanie, vlastny prehravac a tak, tak to ti bude treba najskor tak vediet aj php a flash...
Tomš
Já mám teda hosting u blueboard http://hosting.blueboard.cz/index.php .
Videa nebudou na youtube, apod.
Mám tedy další otázečku.
Dejme tomu (teoreticky), že tam nahraju video dlouhé 24, které se spustí v 12:00 1.září a skončí 2.září 12:00, jak zajistím, že člověk, který si video spustí třeba v 18:00 1.září se bude dívat na video, které už jakoby 6 hodin běží?
vynalezce
Dejme tomu (teoreticky), že tam nahraju video dlouhé 24, které se spustí v 12:00 1.září a skončí 2.září 12:00, jak zajistím, že člověk, který si video spustí třeba v 18:00 1.září se bude dívat na video, které už jakoby 6 hodin běží?
tezko rozkouskuj to po mensich usecich a overuj to podle casu na serveru
Tomš
Ok, našel jsem tedy tento flash player:

<object type="application/x-shockwave-flash" data="flvplayer.swf?file=video.flv&autostart=false&repeat=false&image=   flvplayer.jpg" width="320" height="260" wmode="transparent" >
<param name="movie" value="flvplayer.swf?file=video.flv&autostart=false&repeat=false&loop= true&image=flvplayer.jpg" /><param name="wmode" value="transparent" />
<param name="loop" value="true" />Upozornění: Váš prohlížeč patrně nepodporuje FLASH.
</object>

Jak bych ho tedy mohl upravit, aby se video spustilo v 12:00 a skončilo třeba v 12:10 a zároveň na něj davázalo další video, které by začalo v 12:10 a skončilo v 12:20?

Moderátor Mistr: Tip pro příště - kód vkládej pomocí ikonky .

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: