Autor Zpráva
rental
Profil *
ahoj všem.
muže mi nekdo poradit jak se dostanu na svoje php skripty na serveru, mam jenom log a heslo na admin!?
rental
Profil *
totiž jde o to že nemužu se spojit s chlapkem ktery mi ten web zařidil mam jen mail (neodp.) stalo mi to 1200 a nevim ani kde sidlim
Mike_neviheslo
Profil *
rental
takze si nekomu zaplatil 1200 za to ze ti udela web a on ti ani nerekl na jakej adrese ten web je? nebo jak


jestli vis adresu stranek, tak z toho se zjisti kde jsou umisteny (treba tady http://mereni.kyblsoft.cz/hledani-hostingu , nebo proste v prikazovej radce dva prikazy, ping adresastranek, ziskas ip adresu a pak nslookup <ip adresa>, zjistis na jakym je to serveru, ten pak otevres v prohlizeci)
rental
Profil *
akorat mi poslal heslo a log na admin program tam totiž mužu opravovat jen html ale ted potrebuju komplektne zmanit stranku a dat pryč diskusii. tak je nejaka možnost udelat to přes ten admin???
rental
Profil *
takže kde sidlim vim ale heslo na ftp připojeni neni platne, zmenit nejde protože zmenene heslo se odešle na email tehom chlapka. Co mam udelat???
rental
Profil *
četl jsam neco o tom že by šlo napsat kod v php ktery to heslo přepiše pokud ano tak jak to mam provest, mužu ten kod přidat mezi html???

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0