Autor Zpráva
strikac
Profil *
cus jak se dela to ze neco pisu do kolonky a chci to potvrdit enterem? nastevniky to dost stve a ja nevim jak se to dela dik.
Chamurappi
Profil
Reaguji na strikace:
Nerozumím otázce.

Používej prosím diakritiku a interpunkci.
strikac
Profil *
Soráč no prostě něco jako když něco zapíšu třeba do Google a zmáčknu enter, tak to vyhledává. No a já mam na stránce taky vyhledávač ale nedá se to potvrzovat enterem, ale jenom myší. Tak mi prosím poraďte, jak to mám udělat aby to u mě taky šlo potvrzovat enterem, dík.
Chamurappi
Profil
Reaguji na strikace:
Aha, to je divné. Ukaž tu svoji stránku.
strikac
Profil *
Teď je na stránce smazaný obsah, protože se rekonstruuje. Můžu, ale poslat kód.
ninja
Profil
strikac: jaky je to formularovy prvek? Mate na strance nejaky JS kod? Dejte stranku nekam na hosting a vlozte odkaz.
panther
Profil
strikac
Teď je na stránce smazaný obsah
To přece ničemu nevadí, pokud se tam nachází ten input, ne?
strikac
Profil *
Používám takovíto kód:

<form name="formular" onsubmit="return false">       
<input size="30" name="text">
<input type="submit" value="Hledat" onclick="window.location.href = 'kta/' + document.formular.text.value + '.htm'"></form>


Když smažu onsubmit="return false", tak enter funguje, ale vyhledávač ne.
Joker
Profil
strikac
<form name="formular" onsubmit="return false">       
<input size="30" name="text">
<input type="submit" value="Hledat" onclick="window.location.href = 'kta/' + document.formular.text.value + '.htm'"></form>

...pak to má fungovat- formulář se ve skutečnosti neodesílá vůbec a akce se dělá na kliknutí na to tlačítko.
Chamurappi
Profil
Reaguji na strikace:
To je vskutku zvláštní „vyhledávání“. Říkal bych tomu spíš přesměrování na uvedenou adresu a upravil bych ho takhle:
<form name="formular" onsubmit="window.location.href = 'kta/' + document.formular.text.value + '.htm'; return false">
<input size="30" name="text">
<input type="submit" value="Hledat"></form>
Pak bude reagovat na odeslání formuláře místo na kliknutí na tlačítko.
strikac
Profil *
Chamurappi
No že mě to nenapadlo. Tak dík. Ten "vyhledávač" používám, protože neumím PHP a nemám čas se ho učit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0